Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tette ezt a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tegnapelött amikor elmentem hozzájuk azon kaptam hogy webkamerázik valami sráccal mondtam magamba hogy kamerázzon nyugodtan abba nincs semmi de másnap meg láttam hogy olyan dolgokat irogattak egymásnak msn-en aztán utána nap megnéztem a naplóbeszélgetés akkor nagyon ledöbbentem szószerint msn szexeltek vagy hogy mondják ezt.

És a barátnőm meg magáról küldött akt fotókat. Állitása szerint nem ő volt rajta aztán végül bevallota hogy ő volt rajta tényleg és olyanokat irtak hogy kiveri a hapsi a bnőm melleire stb fujj. mit tegyek most megbocsájtsak neki? Állitólag ő szeret és nem tudja miért csinálta.


2011. márc. 24. 08:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
korod?
2011. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok barátnőm 16
2011. márc. 24. 08:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vártál 16 évesen fűvel fával megcsaljátok még egymást
2011. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
verd ki te is vkinek kamba és jóság lesz.
2011. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Ezt nagyon át kell beszélgessétek.

Mondd el neki, hogy akármit küld magáról, azt bárki felhasználhatja ellene, kirakja valamilyen oldalra, megzsarolja vele, szóval világíts rá az ilyen veszélyekre, mert az ilyen beszélgetéseket fel lehet venni, el lehet tárolni gépekben.

A másik amit meg kell vele beszélned, hogy elmondja, miért tette. Olyan nincs hogy nem tudja, akárhány éves.

Harmadik, hogy megmondod neki, hogy ez neked nagyon rosszul esett.

Ezek után mérlegelj, hogy mennyire fontos neked ez a kapcsolat, és dönts.

2011. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy a korod, ez minden korban már megcsalás.
2011. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
:/ köszi a válaszokat nemtudom már mit érzek :( és nem mondja el miért tette csak annyit mond hogy ő se tudja :S
2011. márc. 24. 08:24
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy tudja, csak még nem akarja elmondani. Majd elmondja, ha úgy érzi az a könnyebb út.
2011. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

hát remélem. :/

amugy fogok még ugy érezni iránta mint azelött? Mert most nemigazán tudom mit érzek. Nagyon bánt hogy ilyet tett.

2011. márc. 24. 08:31
 10/18 anonim ***** válasza:

Én akkor tennék ilyet párkapcsolatban, ha azt akarnám, hogy valaki legyezgesse a hiúságomat vagy pedig szimplán másra vágynék a barátom helyett. Nálam egyik sem illeszthető bele a szerelem kategóriájába.

22/L

2011. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!