Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért tette ezt velem a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tette ezt velem a barátnőm?

Figyelt kérdés
szoval folyton azt mongya,hogy szeret,hiányzom neki én elis hittem neki eddig...ma csináltam egy másik ID-t,bejelentkeztem nála egy fiuként és megpobáltam elcsábitani. Kb 5perc után már azt monta ,hogy "sokat veszekedünk,meg ,hogy tul messze lakom,olyan mintha nemis lenne" mért mondta ezt? én nem értem én ténleg szivből szeretem,nemis veszekedtünk eddig még egyszer sem , aztán elmondtam neki a dolgokat és aztán sirt és azt mondta,hogy nem tugya mért tette ezt mert ténleg szivből szeret...most mit tegyek?
2009. aug. 31. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szóval te más néven ráírtál, és neked elecsetelte hogy rossz " veled"?


1. Dobd ki.

2. Szerezz egy újat. :)

2009. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én az excemmel ugyanezt megcsináltam és szinte tök ugyanazt mondta amit most te.sajnos a nők nagy %-a ilyen(tisztelet a kivételnek)meglátnak egy pasit aki szép és felkinálja magát el is felejtik ,hogy van barátjuk...de ha a pasi csinálja ugyanezt akkor meg jön az "összes pasi egy köcsög"elmélet...
2009. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
talán csak nem gondolt bele a következményekbe, mindenképp el kell beszélgetnetek hogy akarjátok-e folytatni, mindkettőtök akarja-e még ugyan úgy mint ez előtt.
2009. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!