Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetem el?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú. Randiztam is vele néhányszor. Majd nem lett belőle semmi. Eldobott... Ezt február elején közölte is velem, hogy nem akar most kapcsolatot. Mostanában sokat lóg egy lánnyal, akit én is ismerek, de nem olyan jól. Most kiderült, hogy eléggé közel állnak egymáshoz. Sztem járnak vagy járni fognak nemsokára. Nagyon kibuktam, nem tudom, hogy felejthetném el a srácot. Az a bökkenő, hogy eléggé sűrűn találkozok vele, így elég nehéz. És nem is hogy tetszik, hanem már szerelmes is vagyok belé, bár lehet, csak fellángolás, de akkor is mindig rágondolok... Mit tehetnék?
2011. márc. 23. 20:24
 1/3 Mentifantezsvér ***** válasza:
Sajnos semmit :( Én majdnem 2 hónapja próbálok elfelejteni egy srácot akibe első vagyis inkább második látásra beleszerettem...de ő elment.persze siekrtelenül próbálkozom..még mindíg egész nap rá gondolok és görcsbe rándul a hasam ha egy képet látok róla :( 2 hónap alatt semmit se javult a helyzet..kezdek kételkedni abban hogy az idő begyógyítja a sebeket..:S
2011. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerencsére a suli elvonja a figyelmemet, de mikor hazamegyek... az szörnyű... a tanulás rovására megy sajnos... :S pedig nem kéne, mindjárt érettségizek...:S
2011. márc. 24. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
a srác nemérdemli meg hogy ennyit szenvedj miatta hogyha így lepattintott aztmeg pláne hogy még a tanulásod is romoljon. énis voltam így, velem is ezt csinálta a pasi gondolj arra hogy ő csak egy pasi van belőle még 10000 és nem érdemli meg hogy szenvedj miatta (főleg ha nem foglalkozik veled), felejtsd el találszjobbat :)miatta pedig tényleg NE szenvedj, jobbvagy te annál ;)inkább húzd ki magad és ismerkedj más fiúkkal, ha meg látni fogja hogy teis jóban vagy 1-2 fiúval vagy csak sétálsz vele/velük akkor majd arra gondolhastz hogy teis ittlehetnél velem de elcs*szted ;D csak ügyesen
2011. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!