Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a pasim sokkal jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a pasim sokkal jobb nálam. Hogy felejthetem el ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom őszintén előszőr vagyok szerelmes de mégis annyira rossz ,mert sokszor eszembejut ,hogy olyan kedves,figyelmes,helyes és még sorolhatnám én meg túl kevésnek érzem mellette magam de nem add erre okot félreértésne essék .Önbizalomhiányom lenne?Amúgy csak annyi ,hogy nagyon féltékeny tipus sőőt sokszor mondja rám ,hogy:"enyém" de mégis furcsa ez. Segítsetek légyszíves!
2009. nov. 21. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
ha kevés lennél, akkor nem járna veled. ennyi, nem kell ezen agyalni.
2009. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg figyelmes, addig ne féltékenykedj, ha megváltozik a viselkedése, akkor aggódhatsz.
2009. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most még minden szép és jó, felhőtlenül csodás...

A most feltett kérdésnek fogod még az ellenkezőjét is kérdezni!

Csak idő kérdése...

2009. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne gyötörd magad ilyennel, ebből csak baj lehet!

Szeresd őt, ahogy csak tudod. Kérdezd néha, hogy mit szeretne, és próbáld megtenni neki.

Azért van veled, mert TÉGED szeret! Olyannak szeret, amilyen vagy!

2009. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából vicces ,mert épp ő az ilyen kis gyerek felfogású még nem komolyodik de nem bánom :)
2009. nov. 21. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!