Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e egy "k*rvából" hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e egy "k*rvából" hűséges barátnőt csinálni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

K*rva alatt azt értem, hogy mindegy a lányak, hogy a barátja milyen pasi és hogyan bánik vele, tehát ha a legjobb pasi és minden körülmény jó, mégis megcsalja, mert egyszerűen ilyen, nem bírja ki, hogy ellenálljon a csábításnak vagy akár maga kezdeményez.


CSAK OLYAN LÁNYOK VÁLASZÁT VÁROM, AKIK ŐSZINTÉN ÚGY GONDOLJÁK, HOGY ILYENEK VOLTAK ÉS MEGVÁLTOZTAK ANNAK HATÁSÁRA, AMIT MONDOTT VAGY TETT A BARÁTJUK. ÉRDEKELNE, HOGY MI VÁLTOTTA KI A VÁLTOZÁST.

(

Férfiak NE válaszoljanak, mert lehet, azt hiszik megváltoztatták a barátnőjüket és tudják a megoldást, közben meg ugy megvezeti a csaj, mint a birkát a kötéllel szokták.)


2011. márc. 23. 17:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
milyen megható hallgatni a sok kis önáltató ex-rib*ncot....csak sajnos a fele sem igaz az egésznek, k/rva volt k*rva is marad....jóérzésű ember még egy ex-k*rvával sem áll össze.....nem ti változtatok annyira hűde nagyot, csak sikerült találnotok egy hozzátok hasonló züllött trógert....aztán vigasztalhatjátok magatokat, hogy ez nem is így van, szánalmas magyarázkodás csak
2011. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A prostituált kifejezés szex utáni pénzbeni ellenérték átadását jelenti te nyomorult, nem a félrelépést. Ahány nő félrekefél pont ugyanannyi faszi teszi ugyanezt. Erőltetitek itt a mesevilágot.
2011. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem kutyából nem lesz szalonna.
2011. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

én is ijen voltam sajnos. engem az változtatott meg amikor egy ojan dolog biatt haragudott rám a férjem amiröl nem is én tehettem

leszoptam egy pasit de én nem akartam csak eröltette.ö ezt megtudta és mondta h vége.aztán megbeszéltük a dolgokat és megbocsáltott.azota teljesen megváltoztam és még mindig hálás vagyok neki hgy adott még egy esélyt.

nem tudnám megcsalni és rá se nézek másik pasira

2011. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%

"A prostituált kifejezés szex utáni pénzbeni ellenérték átadását jelenti te nyomorult, nem a félrelépést."


Na figyelj, te nyomorult, a k*rva az egy viselkedésforma. Tudod olyasmi mint a bűnöző. Ha valaki lop, csal, rabol, verekszik, zsarol, akkor ugyanúgy bűnöző! Ja, hogy nem ül sitten? Akkor akit nem kapnak el a zsaruk, az már nem is bűnöző? A k*rvával ugyanez a helyzet. Attól, hogy nem szó szerint kint áll az utcán, de ugyanazokkal az attitűdökkel bír, akkor ő sem különb. És teljes joggal nevezhető k*rvának! Mellesleg ha annyira kötekedni akarnál, azt is mondhattad volna ennyi erővel, hogy csak az a k*rva akinek egy rendszámtábla lóg a nyakában, vagy a személyijébe be van írva! Kicsit gondolkozz el a saját abszurditásodon, te nyomorult!


"Ahány nő félrekefél pont ugyanannyi faszi teszi ugyanezt. Erőltetitek itt a mesevilágot."


Aki férfi létére megteszi, az sem különb! De ezt mondta valaha is valaki? Nem erőltetünk semmiféle mesevilágot. Egyszerűen a csimpánz és az ember esete forog fenn. A csimpánz, saját korlátoltságánál fogva, nem képes felfogni, hogy létezik civilizáció, technika, nem tudja használni, nem tud beilleszkedni. Vagyis az ő agyában mindezek nem léteznek. Jelen történetben te vagy ez a csimpánz. Fogalmad sincs arról, mi a hűség, mit jelent tisztességesnek lenni, és ezért a te agyadban ezek nem is léteznek. A tévedésed ott van, amikor azt hiszed, hogy az egész világ a te csimpánz képedre van formálva, és azért, mert te emberileg egy nulla vagy, nem tudod elképzelni, hogy más viszont emberileg nem nulla. Sőt, a kifejtett propagandáddal azon igyekszel, hogy másokat is lehúzz a saját szintedre. De felesleges az igyekezeted: az ember nem csimpánz, és nem mindenki olyan posvány, mint te.

Remélem felfogtad a korlátolt agyaddal, te nyomorult.

2011. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Sok a betű, kevés az írás... Szóval a k*rva már bűnöző is? :)))). Miccsoda kerek kis sztorit nyomsz Andersen:) Csak nem félrekefélt az asszony? Az kellemetlen, de ne általánosíts egysejtű.


Előző

2011. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
szerintem a legtöbb csaj félrekefél, akinek a pasija hűtlen, vagy csajozós, vagy nem bízik benne és tudat alatt keresi mellette az igazit, de szerelmes, és ezért nem bír szakítani
2011. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!