Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e egy "k*rvából" hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e egy "k*rvából" hűséges barátnőt csinálni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

K*rva alatt azt értem, hogy mindegy a lányak, hogy a barátja milyen pasi és hogyan bánik vele, tehát ha a legjobb pasi és minden körülmény jó, mégis megcsalja, mert egyszerűen ilyen, nem bírja ki, hogy ellenálljon a csábításnak vagy akár maga kezdeményez.


CSAK OLYAN LÁNYOK VÁLASZÁT VÁROM, AKIK ŐSZINTÉN ÚGY GONDOLJÁK, HOGY ILYENEK VOLTAK ÉS MEGVÁLTOZTAK ANNAK HATÁSÁRA, AMIT MONDOTT VAGY TETT A BARÁTJUK. ÉRDEKELNE, HOGY MI VÁLTOTTA KI A VÁLTOZÁST.

(

Férfiak NE válaszoljanak, mert lehet, azt hiszik megváltoztatták a barátnőjüket és tudják a megoldást, közben meg ugy megvezeti a csaj, mint a birkát a kötéllel szokták.)


2011. márc. 23. 17:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%
Ostorral
2011. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
fain megoldás
2011. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Ha a csaj nem akarja, akkor nem.
2011. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
az ostort?
2011. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
A lány majd megváltozik magától, ha szerelmes lesz. Te nem tudsz tenni semmit ennek érdekében...
2011. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
szerelem :)
2011. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%
Így van, szerelem. Csak az meg elmúlik.
2011. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
én ostorra szavazok
2011. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos én egy ,,ilyen,, lány voltam.De amiota megismertem a mostani párom,totálisan megjavultam.Belolem a kur@s viselkedést az elozo pasim váltotta ki,akivel 5évig voltam egyutt,aztán kiderultek dolgok rola,nah akkor,mint akinek elborult az agya,mondjuk 1évre...csak a férfiak társaságát kerestem,mindig másét!és mit mondjak,imádtak is...Persze,ha ezt most visszacsinálhatnám,visszacsinálnám.Komolyan ez olyan érzés így utolag visszagondolva,mintha tényleg elment volna az eszem akkor.

Most már 1éve boldog párkapcsolatban élek,és tobbet vissza nem térek az elozo életstílusomhoz,foleg,hogy kisbabám lesz...A párommal megértjuk 1mást,meséltem neki,hogy elotte voltak kalandjaim,o azt mondta erre,hogy az az életem érdekli csak,amiota vele vagyok.

Udv. :)

2011. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Azért olyan istenes r*bancnak nem állítottam volna magam, de miután egy nyalkahuszár átb*szott, nem érdekelt többé senki és semmi, a pasikat meg úgy használtam, mint az eszközöket, bár egyszerre csak egyet.

Bár semmi lelkiismeretfurdallásom nem volt, hogy kihasználom őket, különösebben akkor se tett boldoggá,és engem nem is a jelenlegi barátom térített észhez, hanem egy haverom, akit hasonlóan csak ki akartam használni, aztán valahogy sokat beszélgettünk, és rájöttem, hogy nem minden srác egy r*hadék. De nem tudom mi volt az a pont, amikor eldöntöttem, hogy abbahagyom a szemétkedést, csak azt, hogy ez biztosan az ő hatása volt.

Nem tudom ez mennyire segít neked, de hátha. :)

20L

2011. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!