Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e egy "k*rvából" hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e egy "k*rvából" hűséges barátnőt csinálni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

K*rva alatt azt értem, hogy mindegy a lányak, hogy a barátja milyen pasi és hogyan bánik vele, tehát ha a legjobb pasi és minden körülmény jó, mégis megcsalja, mert egyszerűen ilyen, nem bírja ki, hogy ellenálljon a csábításnak vagy akár maga kezdeményez.


CSAK OLYAN LÁNYOK VÁLASZÁT VÁROM, AKIK ŐSZINTÉN ÚGY GONDOLJÁK, HOGY ILYENEK VOLTAK ÉS MEGVÁLTOZTAK ANNAK HATÁSÁRA, AMIT MONDOTT VAGY TETT A BARÁTJUK. ÉRDEKELNE, HOGY MI VÁLTOTTA KI A VÁLTOZÁST.

(

Férfiak NE válaszoljanak, mert lehet, azt hiszik megváltoztatták a barátnőjüket és tudják a megoldást, közben meg ugy megvezeti a csaj, mint a birkát a kötéllel szokták.)


2011. márc. 23. 17:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szerintem húzd meg és szakítsatok
2011. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Moszuke ***** válasza:
89%

hehe:) örömmel látom, hogy valaki életét egy beszélgetés változtatja meg:)

nálam is hasonló játszódott le:P azt hittem már egyedül vagyok:D

tök jó, hogy egy kiadós magasröptű beszélgetés csodákra képes:)


a kérdésre a válasz:

mint már írták fentebb: a szerelem... vagy mint írták 1 jó kiadós beszélgetés:).. ami nem feltétlen használ.. kell hozzá némi gógyi is.. szal a szerelem egyszerűbb:D

2011. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:43


Köszönöm a válaszod! :)

Megpróbálnál mesélni arról, hogy Ő hogyan tudta ezt elérni nálad? Mit csinált, mit mondott, hogyan állt hozzád ilyesmik. Nagyon megköszönném :)

2011. márc. 23. 17:51
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
Akit az isten is ribancnak teremtett, az az is marad. egyébként kutyáából nem elsz szalonna, az emberek nem változnak
2011. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Erre van egy történetem: Az edzőm felesége rendőr. Egy szép napon megkérdeztem tőle, hogy a rendőr nők tényleg kissé másabbak-e az átlag nőknél. (Értettem ezalatt hogy vadabb, határozottabb stb.) És azt a választ adta hogy: "De igen! Nagy kurv@ volt az én feleségem, de párszor jól elvertem, megtalálta a helyét, azóta nem találnék jobb anyát a lányaimnak." :)
2011. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezo!!én vagyok,akitol kérdeztél...

Hát az a hatalmas csalodás,amit az elotte levo ,,életem szerelme,, okozott,az volt számomra a legnagyobb pofon.A mostani párom 9évvel idosebb tolem,és nem foleg az o hatására változtam meg.Persze a szerelem csodákra képes,de be kellett látnom,hogy ha folytatom azt az életmodot,akkor 1ido után senkinek nem fogok kelleni,mert 1ido után elterjed a johírem,és akkor változtatni nem fogok tudni rajta.

A mostani párom foleg abban gyozott meg,hogy o más volt,mint a tobbi pasi elotte.Nem volt az az vad szeretkezésre éhes ember,persze olyan egészségesen akart csak engem,míg én másokkal már kiéltem magam elotte.Egyik naprol a másikra megismertem ot,és rájottem,hogy nekem o kell!!!Inteligens,joképu,tanult,idosebb, és nem utolso sorban vannak ambícioi,míg az általam ismert szépfiuknak nem volt,vagy ha volt is,megmaradt csak álomnak,míg o valora váltotta az álmait.

Most a 7dik honapban vagyok a kislányunkkal,bár mit mondjak,kicsit letori a szarvam,hogy régen szép kulsovel rendelkeztem,most ez kicsit eldeformálodott,de azt majd visszacsináljuk.

Nem sokára elkoltozunk másik országba,vagyis megyek a párom után.Most ott tartok már a változásban,hogy szinte minden rosszat megváltoztattam az elézo életemhez képest.

Régen cigiztem,ittam,fuveztem,csak ugy zabáltam meg bolonditottam a manuszokat,mostmeg.... :))

1000-rel jokislány stilus.Bár nem tudom,hogy ez mulando e lesz,de ha már lesz 1gyermekem,nem akarom,hogy akár 1percig is szégyelje magát avégett,hogy én anno ugy imádtam a manuszokat.

KURV@BOL A LEGJOBB FELESéG...... :P

Udv.: Bia

2011. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam.Egy szűzku*rva.MINDEGYIK pasimat megcsaltam.

Aztán megismerkedtem egy pasival,akibe beleszerettem,de teljesen reménytelen volt,mert neki csak a szexre kellettem.Fölszedtem egy srácot,hogy elfelejtsem.De már a kapcsolat elején a legjobb haverjával flörtölgettem,stb.Aztán egyszer itt aludt nálunk 2 barátnőm,a pasim, és a legjobb haverja.Pasimnak dolgoznia kellett mennie,többiek a másik szobában voltak.És megtörtént.Aztán bevallotta,hogy szeret.És rájöttem,hogy mikor vele vagyok,akkor nem gondolok az előző srácra,viszont ha a pasimmal vagyok,akkor egyfolytában ő jáér az eszembe.Szóóóóval soksoksok bonyodalom,és veszekedés árán,de összejöttünk.És együtt vagyunk még mindig.És hogy azóta miért változtam meg?

Először is az első srác miatt.Másodszor meg azért mert szerelmes vagyok,és érzem,hogy a barátom is az.Nagyon fiatal vagyok,de a minap felmerült,hogy lehet terhes vagyok.És nem érdekelte.Azt mondta,hogy ott hagyja a sulit.Mert milyen boldog lenne....nagyon jó érzés lenne ha tőlem lenne gyereke.Szóval ezzel csak azt akarom mondani,hogy a szerelem nagy dolgokra képes.Még egy vérbeli ribancot is megváltoztathat.:)

2011. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ha eléred hogy beléd szeressen, akkor nem fog megcsalni, meg csak óvatosan engedd el szórakozni egyedül. Vagy barátkozz össze az egyik barátnőjével, hogy ha te nem vagy vele, akkor figyelmeztesse valaki, hogy gondoljon rád.
2011. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 17:38-al értek egyet

plusz:

nagyon fontos lenne elérned, hogy tiszteljen téged, amit úgy érhetsz el, hogy kifejezed, ha valami neked nem tetszik (pl qrvás viselkedés) és közlöd vele, hogy neked "ilyen nő nem kell, szevasz"; ugyanis ilyen apró megszólalásokból fog kialakulni, hogy meg akar neked felelni, és nem neked kell majd utánad rohannia, hanem fordítva és lesz hűséges.

tehát SOHA de SOHA ne mutass gyengeséget, vagy hogy belenyugszol bármibe, ne légy "nyalis"

ilyen típusú férfi változtatja meg

(magamból indultam ki, én is ilyen voltam, most meg úgy meg vagyok fogva, hogy egy pasira ránézni sem merek)

2011. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

* középső sor javítva:

nem neked kell majd utána rohhannod

2011. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!