Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, egy évig minden szuper volt,legnagyobb szerelem,dúlt a lowe, imádtuk egymást stb,stb... Az utóbbi fél évben az az időszak következett,hogy mindig csak magával van elfoglalva, bármi történik csak azt meséli,hogy vele mi volt,milyen napja volt,rólam semmit nem kérdez. Mikor megkérem,hogy írjon egy szép smst az a válasz,hogy:"megint ez a k***a sms.." Mondom neki,hogy kérlek mutasd ki,hogy szeretsz, vigyázz rám,éreztesd, akkor kiakad,hogy nekem semmi nem elég, és hogy azért nem mutatja ki,mert hisztizek. De nem tudok szó nélkül lenni,ha SEMMI szeretet nem kapok. Mindig idegeskedik,arogáns, és a semmibe vesz. Annyira imádom,nem tudnám kidobni, de kezd sok lenni. Szeret még? Mit tehetek?
2011. márc. 23. 16:18
 1/3 bix ***** válasza:
ülj le vele újra és mond meg hogy erre neked igényed van. nem fogsz rinyálni többet emiatt, de ha nem kapod meg, és besokallsz akkor repül. ennyi. nem nehéz. onnantól ő dönt. ha fontos vagy neki akkor változik, ha nem akkor nem mindegy? úgyis vége lenne, csak rápazarolsz még egy évet a semmiért...
2011. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs sms, nincs szex
2011. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Leültem vele,mondtam neki,és a válasza az volt,hogy:"Akkor dobj ki,biztos van másod"

Nemrég már eljutottunk oda,hogy szakítok, és szinte könnyes szemekkel mondta,hogy szeret.. (1x)

2011. márc. 23. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!