Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sokat vagyok együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat vagyok együtt egy lánnyal akkor megun? 17f

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 16 éves. Szerelmes vagyok belé ő is tudja,ő is az belém de hivatalosan csak szombaton :)

És az egyik haveromat tegnap otthagyta a barátnője mert megunta mert sok volt neki az h éjjel nappal együtt voltak.

Most akivel én járni fogok lány azzal csak hetente 1x fogok csak talizni,de valamiért szar is h nem látom,de jó is mert nem un meg.

Vagy ez csak azért volt a haveroméknál mert nem szerette

és csak a kifogást kersete ?

Egyáltalán mennyit kell együtt lenni ebbena korban a barátnőkkel ? :)


2011. márc. 22. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak béna kifogás volt. ti meg pasik mindent elhisztek....szerintem ha jó egy kapcsolat akkor nem lehet nagyon megunni a másikat. max a megszokás. de az már egy másik próbatétel...a kérdésre a válaszom az, hogyha szerelmesek vagytok akkor nincs annyi idő amennyit ne töltenétek szívesen egymással, főleg ha kevés. ;) ne parázz
2011. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 22. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
meg lehet unni egymást, ez tény. hogyha semmi változatosság nincs, csak minden alkalommal ugyanazt csináljátok akkor unalmassá válik. akkor is ha heti egyszer találkoztok... mindig legyenek új programok, új dolgok.
2011. márc. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!