Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 162 cm magas lány vagyok. Gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

162 cm magas lány vagyok. Gáz?

Figyelt kérdés
Olyan gyerekesnek látom a testem, mint egy 13-14 évesét... mármint a magasság miatt, amugy "nőies" alakom van. Csak kicsi vagyok. És nagyon zavar. Szeretem a magassarkúakat, de sajnos nem hordhatok azt állandóan. Ráadásul mindig a magas fiúk, férfiak tetszenek meg (180-190 cm).
2011. márc. 22. 20:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez tök normális magasság. Sajnos minden lánynak a magas fiúk tetszenek :(
2011. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
legjobb az ilyen. amugy most hany eves vagy?
2011. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
192 vagyok de nekem egy kb. veled egymagas lány tetszik. szóval nem hátrány.
2011. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ez a magasság, így legalább egy magassarkúban sem vagy nagyobb az átlag pasiknál. A fiúk meg legtöbbször szeretik ha egy lány alacsonyabb náluk.
2011. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sőt. Én 170 cm vagyok és legjobban az olyan lányok jönnek be akik 5-10 cm-el alacsonyabbak nálam.
2011. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is 162 cm magas vagyok...és nem tartom magam alacsonynak.Ez egy átlagos magasság..Vannak alacsonyabb lányok is.Látnád a nővéremet.153 cm magas..Na ő már alacsony..
2011. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én meg 156 centi vagyok, és most egy 192 centis sráccal randizok. Több hozzá hasonló magas párom is volt már. Nem azért, mert kifejezetten a magas srácokra hajtok, csak valamiért így alakul. Egyik sem panaszkodott a magasságom miatt, inkább mind aranyosnak tartotta. Van akiknek ugyan ez nem tetszik (engem még sose utasítottak vissza a magasságom miatt, de biztos léteznek ilyen pasik is), azokkal nem kell foglalkozni.

20/l

2011. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is 162 cm vagyok, a barátom több mint egy fejjel magasabb nálam :D Eddig nálam magasabb lányokkal járt, de mint a mellékelt példa mutatja, ez nem igazán számít. Kicsit pipiskedni kell amikor állva összebújunk, de legalább erősödik a vádlim :D Ölbe ülésnél pedig kifejezetten praktikus hogy kényelmesen elférek :P

Sőt, lehet hogy fura, de én kifejezetten nőiesnek érzem magam az alacsonyságtól.

2011. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

örülj neki,legalabb bajosan felmosolyoghatsz a fiuknak :)

én 163 vagyok,15 eves,és avloszinu h fogok még nőni :S pedig igy is magasnak erzem magam. tehat örülj h cuki alacsony vagy. mit meg nem adnek ,ha magasabbra már nem nőnék!:D

2011. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
hát az elég géz, hogy 162 cm vagy, de hogy még lány is? Na az már pofátlanság!
2011. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!