Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van igaz fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van igaz fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Én még azért hiszek benne. :)
2011. márc. 22. 19:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem az jut az eszembe amit az alekosz mondott xd h az igazi fiú-lány barátságot egy hajszál választja el a szerelemtől. ugye ezt szokták mondani csak az zseni-őrült példával. és lássuk be, zsenik is voltak/vannak a világon :D
2011. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy a barátság a kezdő lépés a szerelem felé. :)

Persze előbb tisztázzuk, hogy mi az a "barát"? Eléggé el lett csépelve ez a kifejezés mára. Nekem az a valaki, akivel megértjük egymást, kölcsönösen bízunk egymásban, emellett tiszteljük is a másikat úgy, hogy elfogadjuk különféle hibáit (senki sem tökéletes), egy hullámhosszon vagyunk, bármit elmondhatok neki és Ő is Nekem. Számomra ez a barátság. Szerintem ez az igazi szerelem alapja. Nem tudnék elképzelni többet attól a lánytól, aki a felsorolt kritériumoknak nem felel meg, tehát nem nevezhetem barátomnak.

Persze ettől még lehet olyan, hogy nem alakul ki a szerelem mert nem tetszenek egymásnak vagy már van párjuk stb, de szerintem ez egy nagy lépés a szerelem irányába. :)

19/F

2011. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha túlléptek a "többet akarok" szakaszon, akkor utána van. Csak azt kell túlélni.

Én nem vallottam be neki, volt fél év szünet amíg elfelejtettem, aztán megint beszéltünk, akkor már volt barátom, szóval eszembe sem jutott, hogy esetleg beleszeretnék. Mostanában is beszélgetünk, igaz ritkán, de én vagyok az, akinek elmondja, ha van valami titka, de senki másnak nem szeretné elmesélni. Bennem megbízik, szeretjük egymást, olyan mintha tesók lennénk, csak még annál is jobb. :)

2011. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mentifantezsvér ***** válasza:
Van csak ritka :)
2011. márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt mondja, hogy nem létezik fiú és lány barátság - hazudik.

Hiszen van... csak az egyiküknek !!!rohadtul fáj mikor beszélgetnek...!!!

2011. márc. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem van, de csak akkor, ha kölcsönösen taszítónak találják egymást szexuálisan. Olyasmi miatt buk6 el egy ilyen barátság, hogy annyira megkedveled a másikat, hogy egyre szebbnek kezded látni, még akkor is ha eddig nem jött be.
2011. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Van, de jól jegyezd meg, hogy az sosem olyan mint a férfi-férfi barátság! És jó pasi és jó nő között szinte soha sincs, inkább jó pasi és gyenge nő között. Vagy egy hetero csaj és egy meleg csávó között, na olyan is van még. Természetesen vannak ellenpéldák is, hiszen az életben minden megtörténhet. A "természet" kifogyhatatlan az újabb és újabb ötletekből!
2011. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

nem akarlak kiábrándítani, de szerintem nincs.

ha egy fiú és egy lány igaz barátok, akkor az idejük nagy részét együtt töltik.kizárt dolog, hogy az egyik ne érezzen többet a másik iránt.ez így szokott lenni.max nem vallja be még saját magának sem

2011. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!