Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van igaz fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van igaz fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Én még azért hiszek benne. :)
2011. márc. 22. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
NINCSEN !! Tapasztalatból mondom volt egy fiu akivel oszt..társak voltunk nagyon jóba voltunk jobban el beszélgettem vele mint akár meik barátnőmel én azt hittem hogy csak barátok vagyunk és csalódásként éltem meg azt mikor észre vettem hogy ő többet akar és érez biztos vagyok benne hogy nincsen
2011. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen van. De azért az is hozzátartozik, hogy ha egyik, vagy mindkét félnek lesz egy komoly kapcsolata, akkor egy kicsit háttérbe szorul.
2011. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Van egy nagyon jó lány barátom, bár ő szeretett volna többet is, amikor megismertem, volt barátnőm, tehát csak egy nagyon jó barátság lett belőle. :) Egyikőnk sem szeretné ezt a jó viszonyt elrontani, úgyhogy így maradt, ha úgyvan kisírjuk egymásnak a baokat, stb stb, de nem szerelem, és pont jó ez így :))
2011. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
öm...én mindig bebuktam...ergo...sztem nincs...de nem én vagyok az Atya Úristen...
2011. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

VAN

én o.társammal aki az u.tesóm is egyben tökjóba vagyunk :D minden elmond nekem amit másnak nem. és énis neki

vagy barátság lányés fiúközött:D

2011. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem már volt egy szerelmem ebből. nagyon jó, csak mikor az egyik szakítani akar, arra a barátság is rámehet. nagyon szerettem, de ő szakított velem, és úgy bánik velem mint egy leprással...
2011. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem például két nagyon jó fiú barátom van, akiket imádok, de semmi több. :) És ezt ők is nagyon jól tudják. Igazából én mindig is jobban kijöttem a fiúkkal, mint a lányokkal. Szerintem egy fiúbarát előbb megmondja az igazat, mint egy lány. Tapasztalat... :)
2011. márc. 22. 19:37
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

nincs... kivéve ha a srác/csaj a saját neméhez vonzódik...

bocs, de én így tapasztaltam..

akárhányszor lettem jóban egy sráccal, többet akart, nekem tetszett meg úgy, vagy azt hitte hogy tetszik nekem, és otthagyott mert nem így volt...

2011. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Megvan a mai adag "ami velem történik, az mindenkivel" is...


Zsenikéim: ha a történelem folyamán egyszer megtörtént, már az pozitív válasz. És tuti megtörtént. Szóval van. Max nem mindenkinél. Ennyi a titok.

2011. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

19:51

Ott a pont! :)

2011. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!