Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőnek hogy esne? Álmaid nője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőnek hogy esne? Álmaid nője?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a születésnapom. Tervezem hogy buliba megyek a barátommal, és tegnap mondtam neki hogy elmegyek a szoliba hogy szép barna legyek(hozzátettem hogy nemsokára megyek műkörmöshöz is, meg egy nagyon szép ruhát veszek fel), és viccesen hozzátettem hogy végre olyan leszek mint álmaid nője, erre azt hálaszolta, hogy hát igen. Vagyis, amilyen most vagyok az nem "felel" meg neki. Kicsit rosszul esett ez a dolog, nektek ez hogy esne?
2011. márc. 22. 14:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ebben a formában nem jöttél be neki és nem akart megsérteni.De hát szegény fiunak igy is sikerült.Ne legyél ilyen sértődékeny mert nem fognak sokan szeretni...
2011. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!