Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőnek hogy esne? Álmaid nője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőnek hogy esne? Álmaid nője?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a születésnapom. Tervezem hogy buliba megyek a barátommal, és tegnap mondtam neki hogy elmegyek a szoliba hogy szép barna legyek(hozzátettem hogy nemsokára megyek műkörmöshöz is, meg egy nagyon szép ruhát veszek fel), és viccesen hozzátettem hogy végre olyan leszek mint álmaid nője, erre azt hálaszolta, hogy hát igen. Vagyis, amilyen most vagyok az nem "felel" meg neki. Kicsit rosszul esett ez a dolog, nektek ez hogy esne?
2011. márc. 22. 14:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem herótja van attól, hogy műp.csáskodsz. Szoli, műköröm, 1 kiló vakolat gondolom... szerintem neki nem ilyen a nőideálja :) és cinikusan jegyezte meg azt a "hát igen"-t.
2011. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértetted a barátod. Nem mindenkinek jön be a szolizott, agyonsminkelt, műkörmös story, ahogy nekem sem És ha te azt képzeled, hogy igy lehetsz álmai nője, ő meg pont nem azt szeretné, hanem, hogy maradj természetes, akkor ez irónikus "hát igen" volt. Szerintem kérdezd inkább meg, hogy tetszene-e vagy tetszik e neki a szolis, felturbózott éned. Szerintem nem...
2011. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Életem első műkörme, sose voltam még szoliba, és sminkelni is csak hétvégén szoktam. Vagyis utolsó, nagyon tévedsz!:)
2011. márc. 22. 15:03
 14/21 A kérdező kommentje:

Utolsó elöttinek szólt!:)

Utolsó: éreztem a hangnemét hogy hogy mondta, ismerem már, sajnos nem úgy mondta mint te, de azzal is tisztába vagyok hogy engem szeret é nem kell neki senki más, csak mégis elég rosszul jött ki ahogy mondta.

2011. márc. 22. 15:05
 15/21 anonim ***** válasza:

egy a lényeg szerintem : te csak akkor érzed magad szépnek, ha szoliba elmégy, műkörmöshöz elmégy és szép ruhát veszel fel ???? :))

gondolom még fiatal lehetsz , így nem éltek együtt...mert ha együtt élnétek te ilyen kis semmin nem sértődnél meg, ne vedd fel a dolgot... ha nem szeret igazán , akkor azt észre vennéd, meg már nem is lenne veled, nem gondolod ?

jó, lehet nem esett jól neked, de miért nem kérdeztél vissza, hogy "na szép, így nem is vagyok jó neked ?":D

2011. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Lehet, hogy idáig csak álmai lánya voltál...:) Most kezdesz nőként "viselkedni".

2011. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Látod ezért nem kell midig szavakat használni. Ha már igy esett és nagyot puffant akkor nem állhatsz meg itt! Ki kell beszélni a dologot! Lehet, hogy oda sem figyelt rád amikor kérdezted. Olyan szokásos férfi dolog. A nö beszél mi meg elkaladozunk és amikor a nö feltesz egy kérdést akor automatikusan jön a válasz, Ühüm. Ja igen. Pontosan, aha!
2011. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jelentheti ezt is: Na végre! Eddig csak ócska melegítőben és kócosan láttalak. Ideje volt.
2011. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik nagy része utálja a szolis, műkörmös műpicsäkat. Nekem nagyon ratyi körmeim vannak, mert évekig rágtam, és hiába szoktam le róla már 1 éve, egyszerűen nem nőnek, ha pedig meg is nőnek, olyan gyengék, hogy betörnek, eltörnek, letörnek. Sokszor szerettem volna már műkörmöt csináltatni - és bevallom azért, hogy szebb legyen a kezem, jobban tetsszen a barátomnak, nem magam miatt - és kerek perec megmondta, hogy szerinte inkább legyen kis aranyos kisgyerek kezem, mint olyan undorító banyakéz. :) Csak egy példa volt....
2011. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez azért rossz már így mert már túl sokat agyaltál rajta és túl komplikáltad. Pedig szerintem ő is csak viccből mondta. Még akkor ott bekellet volna sértődnöd és kidühöngeni magad, aztán úgyis megdumáltátok volna. Mert ha magadba tartod akkor csak ez lesz, felesleges braindamage
2011. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!