Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőnek hogy esne? Álmaid nője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőnek hogy esne? Álmaid nője?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a születésnapom. Tervezem hogy buliba megyek a barátommal, és tegnap mondtam neki hogy elmegyek a szoliba hogy szép barna legyek(hozzátettem hogy nemsokára megyek műkörmöshöz is, meg egy nagyon szép ruhát veszek fel), és viccesen hozzátettem hogy végre olyan leszek mint álmaid nője, erre azt hálaszolta, hogy hát igen. Vagyis, amilyen most vagyok az nem "felel" meg neki. Kicsit rosszul esett ez a dolog, nektek ez hogy esne?
2011. márc. 22. 14:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg túlkomplikálod. Szeresd őt szívedből és akkor jó lesz a kapcsolatotok :)
2011. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a helyes válasz az lett volna, hogy "Már most is az vagy."

De szerintem csak az adott pillanatban nem találta a helyes szavakat, van ez így. Ha amúgy szeret, szokott dicsérni, hogy jól nézel ki, kimutatja a szeretetét, akkor nehogy már ilyesmin akadj fent. Biztos vagyok benne, hogy nem úgy értette.

2011. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
ne csinálj a bolhából elefántot
2011. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Értem mire gondoltok, és ezt gondolom énis, csak azért mégis rosszul esett. Ilyet azért nem illik mondani szerintem.
2011. márc. 22. 14:34
 5/21 A kérdező kommentje:
Tény, elolvasva kis dolognak tűnik, deha belegondolsz, hogy neked mondják ezt, mégis rossz.
2011. márc. 22. 14:35
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

ne vedd zokon

az én barátom ugyanilyen, időbe telt mire elfogadtam, de ő tényleg így szeret

2011. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a férfiak már csak ilyenek. Sokszor ilyen "női dolgokra", hogy smink, ruha, szoli a tervezgetés szintjén nem nagyon figyelnek. De majd, ha megjelensz..........!
2011. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora butaságot :D Mi rendszerint oltjuk egymást, ráadásul direkt. Mégsincs sértődés meg rosszul eső dolgok, mert mindketten tudjuk, hogy ezek mellett megőrülnénk egymás nélkül.

21/L

2011. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

én kidobnám a pasimat ha ilyet mondana, biztos rosszul esne :S

nekik az a dolguk hogy folyamatosan biztosítsanak minket arról hogy mi vagyunk a legszebbek a világon.

2011. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Na figyelj, ha így provokálod, akkor mit vársz tőle?

Egész biztos, hogy így szeret, de ha ennyire önbizalom hiányos vagy, akkor minden ilyen kis elszólás, félreértés nagyon rosszul fog esni neked.

2011. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!