Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak még vagy nem érdemes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés
A pasim szeret, de még mindig nem felejtette el az ex csaját. Hosszú kapcsolat volt. Mennyi időt adjak neki? Ha idáig nem felejtette el, el fogja valaha is?
2011. márc. 21. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

jó sok magyarázatot írtál, könnyen tudok jó választ írni a kérdésedre....


:P

2011. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Valoszinuleg sosem fogja "elfelejteni", ha igen az baj, mert az amnezia nem egeszseges. Ha ugy erted, hogy meg mindgi szereti, az szopas, mert akkor meg teged nem szeret, akarmit is mond.
2011. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes várnod. Csak vigasztalódik nálad, ebből nem lesz szerelem (én is így vok barátommal, csak fordítva)
2011. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok. De már nem szeretem az exem és ott vagyok, hogy nem jönnék vele ismét össze :) sok idő kellett hozzá.
2011. márc. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!