Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak vagy ne? Mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak vagy ne? Mennyi ideig érdemes várni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A párom megsértődött, mert mostanában sokat idegeskedtem és csúnyán beszéltem vele. Elköltözött. Aztán 3 nap múlva jelentkezett, hogy szeret és hiányzom másnap azt mondta,hogy ne haragudjak, de bizonytalan, jobb lesz így. Azóta felhívta az egyik "rokonomat", hogy szeret, de nem akar békülni. A szüleihez költözött akik engem nagyon nem kedvelnek...mit tegyek? Várjak amíg elcsendesedik benne vagy felejtsem el??Sosem voltam ennyire szerelmes családot terveztünk, ő sosem költözött el otthonról senkihez, az eljegyzésünk is meg volt..erős a szerelme, de meddig lehet/kell várni? Segítsetek légyszi, de ne bántsatok kérlek, mert így is kivagyok...
2010. máj. 9. 23:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy miket mondtál neki... Szerintem küzdjél érte de nagyon erősen, mert ritka a rendes lány! Vegyél vissza magadból amikor rádjön megint az idegroham VAGY töltsd ki azokon a mérgességedet akik megérdemlik. Egyikőtöket sem ismerem, de valószínűleg nem az a csaj "teszi tönkre" az életedet, szóval küzdj érte nagyon keményen, és változtass magadon valamit de nagyon sürgősen! Béke!
2010. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány....
2010. máj. 10. 00:05
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez, hogy te vagy a lány még nem változtat semmin... MAX. cseréld ki az előző hozzászólásomban a megfelelő szavakat.
2010. máj. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én már rájöttem,hogy nem egyszerű normális társat találni és változtatni is akarok. Szerelmes vagyok, de mindenki ellenem hangolja most otthon sír ő is meg én is. A szakítás óta eltelt 2 hét és én megbolondulok.:(
2010. máj. 10. 00:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Éreztesd vele hogy hiányzol neki. Most én csináljam helyetted? :( pl: Most is a net előtt ülsz... Inkább törd a fejed valamin!
2010. máj. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak úgy tud szerintem hiányozni valaki,ha nem léptek kontaktusba. Most ez megy. Szerdán volt egy hete az az most másfél,hogy mi nem kommunikálunk egymással. De én is belebolondulok, mert szeretem és hallanám meg érezném...mást most nem tudok tenni. Visszaakarom kapni. Az biztos,hogy szeret, de elég erős a szerelme, ha ennyire bizonytalan???
2010. máj. 10. 00:17
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy miket mondtál neki... Adj kicsit több infót! :S
2010. máj. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát nem szépeket sajnos...pl amikor az anyja pártját fogta akkor mondtam,h menjen akkor haza, meg amin felkapta a vizet,hogy bejött a munkahelyemre és késett aztán mondtam, h most már minek jött. De igazából jelentkezett ezek után 3 nappal és megbocsátott, de annyira nagy volt rajta a nyomás, hogy inkább a családját választja..ezért vagyok elkeseredve és nem tudom mit tegyek. Várjak vagy felejtsek..:(
2010. máj. 10. 00:23
 9/19 anonim ***** válasza:
Aham.... akkor egy kicsit a pasid is ludas. De attól függetlenül még nem kellene feladnod. Beszéld meg vele úgy a dolgokat hogy ne csak azt fejezd ki neki hogy te mennyire megbántad a dolgokat hanem azt is éreztesd vele hogy egy kicsit neki is változtatni kellene. Így hitelesebb leszel. Hajrá!
2010. máj. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kerül, nem akar velem beszélni én meg nem akarok erőszakoskodni...ha nem hiányzom nem tudok mit tenni...nem akarom feladni, de örlöm magam, mert egyik pillanatban azt érzem,hogy szeret és mellettem lesz rájön csak idővel, a másikban azonban azt érzem, hogy sosem kapom vissza:( Fogalmam sincs mit tegyek..
2010. máj. 10. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!