Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak vagy ne? Mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak vagy ne? Mennyi ideig érdemes várni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A párom megsértődött, mert mostanában sokat idegeskedtem és csúnyán beszéltem vele. Elköltözött. Aztán 3 nap múlva jelentkezett, hogy szeret és hiányzom másnap azt mondta,hogy ne haragudjak, de bizonytalan, jobb lesz így. Azóta felhívta az egyik "rokonomat", hogy szeret, de nem akar békülni. A szüleihez költözött akik engem nagyon nem kedvelnek...mit tegyek? Várjak amíg elcsendesedik benne vagy felejtsem el??Sosem voltam ennyire szerelmes családot terveztünk, ő sosem költözött el otthonról senkihez, az eljegyzésünk is meg volt..erős a szerelme, de meddig lehet/kell várni? Segítsetek légyszi, de ne bántsatok kérlek, mert így is kivagyok...
2010. máj. 9. 23:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ha normális a srác, csak fel kellene fognia, hogy nem anyuka szoknyája mellett az igazi!!!hanem a szerelme mellett!!!

úristen. vannak amúgy 30-40 éves pasik is, akik a szüleiket választják

tiszta beteges a srác szerintem, ha nincs más nő a képben

az még normális lenne

de így....

utána meg ha a mamával összeveszik, akkor hozzád menekül?

tiszta röhej

ne haragudj, hogy kiakadtam!

2010. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Semmi gond..tudod reménykedek,hogy rájön, hogy szeret és én legyek a családja...de 2 hét telt el már és nem sok pozitívum van:( El vagyok keseredve mert nagyon szeretem...
2010. máj. 10. 11:46
 13/19 anonim ***** válasza:

ha a mamával kell versenyezni, szerintem jobb is, ha nem teszel semmit, csak vársz

mert hallottam olyat, hogy valaki kisbabával hagyta ott az asszonyt és ment vissza a szülőkhöz olyan indokkal, hogy nem tudja az új családját egyeztetni az életritmusához!!!hogy éjszaka sír a baba, mikor ő pihenne és inkább visszament a mamához!!!vannak akik soha nem nőnek fel, de ha mégis sikerülne, az ilyenekre örök befolyással lesz a mama, és a feleségnek ügyelnie kell arra, hogy mindig olyat akarjon, ami nincs a mama ellenére, mert elég egy vita és a srác a mamát fogja védeni, a feleség meg lehet a világ legszomorúbb asszonya is felőle, csak a mama legyen boldog.

légy óvatos az ilyen fazonokkal!

2010. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Figyelj megértem hogy elvagy kenődve de Szereted? Akarod őt? Szeretnél vele tervezni? Tegyél érte!!! Sz.d le hogy kerül keresd meg legyél igenis nyomulós. Ha megtaláltad azt akivel eltudnád képzelni életed hátralevő részét ne legyél buta hogy csak úgy elengeded. Aztán ha megvan lehet vele beszélni ilyen dolgokról. Nincs élettapasztalatom 19 évesen de szerintem nem látom rosszul.

Igaz fiú vagyok de ha velem történne meg az ami Veled akkor kaparnék az utolsó pillanatig. Remélem jól alakul.

2010. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást,akkor elég egy-két szó és újra együtt élhettek.Csak lépned kell!Te beszéltél vele csúnyán,hát hozd helyre!Merj lépni!
2010. máj. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Most pénteken (05.14én) küldtem neki egy sms-t, hogy én még nem felejtettem el, meg hogy szeretem és hiányzik.

Nem kaptam rá azóta sem választ. El vagyok keseredve, de valahol hiszek a sorsban. Ha nekünk együtt kell lennünk akkor együtt leszünk. Legalábbis nagyon remélem. Iszonyúan szeretem, vele álmodok. Tegnap illetve ma reggelre azt,hogy beszöktem hozzájuk az Anyukája azt mondta,h késő van ne menjek sehova aludjak ott, de úgy,hogy a párom ne tudjon róla. Reggel mire felkeltem a párom elment dologozni, de előtte írt egy sms-t,hogy ne haragudjak, de ő már döntött és el is kezdett ismerkedni, így ha összejön valakivel ne haragudjak meg. Szakítottunk ő lezártnak tekinti az egészet. Szerintetek? Sírva ébredtem...

Nem akarok nyomulni, mert akkor csak megutáltatom magam vele, meg én úgy érzem,hogy 200%ot beleadtam abba, hogy mi újra egy pár legyünk.

Kérlek írjatok még!

2010. máj. 17. 09:40
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ,ha tényleg ennyire a szülők hatása alatt van, nem tudsz mit tenni. Anyuci pici fia. Adj még időt a dolognak, de hagyd békén és próbálj te is a külvilágra koncentrálni. Nyiss új élmények ,új emberek felé. Ha szeret és úgy gondolja, hogy van még esélye a kapcsolatotoknak jelentkezni fog. De ha keresed azzal elérheted azt is, hogy zaklatásnak fogja fel. A legrosszabb dolog amit most csinálsz. Ha megjelenne képes lennél mindent magadra vállalni, pedig te csak a második helyen voltál eddig is az életében. Első volt a mama.
2010. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Az az sms volt az utolsó. Nagyon nehéz megállni, mert nagyon szeretem, de nem akarok megalázkodni sem. Nem tudom,hogy ennek van-e még esélye....próbálom magam összeszedni amennyire csak tudom. Még jó,hogy van munkám és így valamennyire leköt, de ezek az álmok meg félelmek...nagyon nem jók. Nem tudok semerre lépni:(
2010. máj. 17. 10:36
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnos muszáj lesz. Adj időt magadnak is. Most még csak magadat hibáztatod, mert nagyon friss a dolog. A lényeg, hogy ne otthon csüggedj, nem érsz el az önváddal semmit. Előző voltam
2010. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!