Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 évesen egyedül. Ábrándokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen egyedül. Ábrándokat kergetek?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek normális, ha ennyi idősen még nem volt kapcsolatom? Egyszerűen nem találok olyan lányt, akibe bele tudnék szeretni. Anélkül meg nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot. Régebben nagyon szerettem egy lányt, de abból sajnos nem lett semmi.

Érdemes megpróblnom esetleg olyan lánnyal, aki iránt nem érzek komolyabban, hátha később kialakul?

Sajnos az említett lány mély nyomot hagyott bennem, nagyon különleges volt. Félek nem tudok már beleszeretni másba.


2011. márc. 21. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Segítsek elveszíteni a szüzességed?


27N

2011. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd szerintem ha már ennyi idős vagy és csak 1 lány volt az életedben, akkor gyere össze olyannal amíg nem találsz mást...


Sokkal jobb mintha csak szenvednél és kínlódnál, annál még az alkalmi kapcsolatok is jobbak.


Legalább szerzel tapasztalatokat meg miegyéb mást.

2011. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valószínüleg igen. a jó tanácsa az lenne, hogy jöjj össze egy olyan lánnyal aki tetszik, szerelem nélkül. de az a sanda gyanúm, hogy ezt hiába mondanám, mert ha eddig a saját "fejed", "elveid" esetleg "szíved" után mentél akkor most sem fogsz változtatni...
2011. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen ismertem meg a barátnőmet.

Aki akkor 16 volt. Szóval hajrá:)

2011. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát, semmi sem lehetetlen, de 30 felett ne várj csodákat
2011. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább azt tanácsolnám h járjj nyitott szemmel és ne csak arra az egy leányzóra gondoljj =) bátran ismerkedjj=)
2011. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
síralmas..menjél nőzni nagyon hamar..
2011. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!