Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a szüleitek tönkre tenné a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Ha a szüleitek tönkre tenné a kapcsolatotokat mit tennétek?

Figyelt kérdés
Már a 2-dik kapcsolatomat tette tönkre a családi körülmény .23 éves fiu vagyok .Rossz családi kapcsolatban élek .És most megint kénytelen voltam szakitani a barátnömmel pedig szeretem ,és most szinte ugy érzem hogy nekem ennyi .Azt hogy mi miatt kellett szakitanom vele azt nem részletezném ,de nagyon fáj és elviselhetetlen .Ti mit tennétek ilyenkor?
2011. márc. 21. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kevés az infó.

Hogy tették tönkre a kapcsoaltot? Talán 23 évesen el kéne szakadnod tőlük, hogy ne tudjanak beleszólni a dologba.

2011. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarod részletezni, mi se leszünk okosabbak... Szóval csak egy kevésbé részletes tanácsot tudok adni: fel a fejjel és kitartás...
2011. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt, hogyha 23 évesen a szüleid akármilyen kapcsolatot tönkre tudnak tenni, akkor megérdemled...
2011. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

meg kellene próbálni külön költözni - másik településre.

Csak az számít, hogy szeretitek egymást - ha igen, együtt menjetek el.

2011. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eddig azon voltam hogy elköltözök csak még nincs annyi hogy pár honapig kijöjjek belöle egy albérletbe .Ahol most dolgozom ott meg alig kapom meg a minimálbért más munkalehetöség meg nincs..
2011. márc. 21. 09:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Blabla... ha már úgyis költözöl, nyugodtan kereshetsz más városban munkát, olyan helyen, ahol van munkalehetőség.

Ne annyit tegyél félre, hogy pár hónapig elég legyen, mert utána mégis mit csinálsz? Hazamész a szüleidhez? Keress olyan munkát, amiből megélsz.

2011. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szulok nem tudnak tonkre tenni 1 kapcsolatot, ha te nem engeded. Talan meg nem keso. Mit tudnak tenni..a te eleted legy hatarozott ne enged el a lehetoseget. Nem bantani kell oket, hanem kiallni az erzelmeid, gondolataid mellett. Nem durvan hanem szepen es hatarozottan. Kuzdj..:P
2011. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem teszik tönkre mert soha nem hagynám. Ha a tiéd tönkre tudják tenni az csak a te hibád. Állj ki magadért és legyél határozott.
2011. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Blabla... ha már úgyis költözöl, nyugodtan kereshetsz más városban munkát, olyan helyen, ahol van munkalehetőség.

Ne annyit tegyél félre, hogy pár hónapig elég legyen, mert utána mégis mit csinálsz? Hazamész a szüleidhez? Keress olyan munkát, amiből megélsz."



Te ezt olyan könnyen kijelented, mintha ez volna a világ legegyszerűbb dolga (jól fizető munkát találni). Mert csak úgy csettintesz és meg is van, nem? Vagy ezt hogy gondolod... -.-

2011. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ha már 80 ezret megkeres nettó, abból meg lehet élni albérletben (nekem is megy). Ebben a helyzetben ez is "jól fizető munka". Legyünk őszinték, ez alig több, mint a minimálbér. Nem lehetetlen ilyet találni.

Plusz a kérdező egy fiatal, független srác - csupa előny a munkaerőpiacon. Ez még megkönnyíti a dolgát, főleg ha van valami használható végzettsége.

2011. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!