Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogadás - vesztettem (? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadás - vesztettem (? ) kicsit hosszú

Figyelt kérdés

Nem is olyan régen amikor nagy zuhé volt és mentem a suliba véletlen elestem (tudni rólam hogy eléggé két ballábas vok) egy fiúra estem rá, vagy is csak majdnem mert ő megfogott szerencsére, rá néztem ő is rám, megkérdezte h jól vagyoke meg a szokásos amit ilyenkor kérdeznek, egyből beleszerettem. Amikor már tényleg nem bírtam ki h ne lássam rá 3 napra újra láttam, készíteni akartam róla egy képet titokban a folyosón, a probléma ott kezdöldött h meghalotta azt a klikket vagy mit amit a telóm kiadott, persze egyből odajött hozzám és kérte vagy is inkább követelte h töröljem ki, de én egyből rávágtam h nem és gyorsan elküldtem magamnak a gépemre. Hát mit ne mondjak eléggé ideges lett "neked aztán van bőr a képeden" és mondta h kössünk egy fogadást ami abból ált h ha egy héten belül eléri h belé zúgjak ak ki kell törölnöm a képet ha pedig nem sikerül neki ak megtarthatom, a gáz az volt h én már az elején belé estem szal semmi esélyem nem volt, de még is igent mondtam rá. Másnap megvárt h együtt menjünk suliba, elég hideg volt nem vittem sálat, a nyakam pedig ki láccott, ő rajta volt és látta h egy kicsit fázok ezért odaatta nekem kölcsönbe. Amikor haza felé mentünk megint megbotlottam -.- és ráestem erre csak úgy megkérdezte h "csókolózunk?" hát eléggé meg voltam lepve és kicsit föl is háborodtam de ő azt mondta "de igen, fogsz" megfogta a sálat és magához húzott, ez volt az első csókom majd amikor befejeztük megkérdezte h "szeretkezünk?" lehülyéztem de ő mondta h el akar kicsit bűvölni, így hát egy szobában kötöttünk ki, tuttam h ez csak a fogadás miatt történik de egyátalán nem bántam hiszen már az elején vesztettem majd kimondtam neki hogy szeretlek. Amikor vége lett ő azt hitte alszok, fölkelt és gondolom egy haverját fölhívta majd halottam h azt mondja "nyertem" aztán lelépett és ott hagyott, sírni kezdtem csak egy rohatt kép és egy játék miatt ;( azóta nem is láttam, tudom h nem kellett volna de nem bírtam ellenállni neki, egyszerűen képtelen voltam, nem is tudom elfelejteni, nem is bírnám még ha akarnám se

ez ellen már semmit nem tudok tenni igaz? így vissza gondolva nagyon nagy hiba volt


2011. márc. 20. 22:55
1 2 3
 11/26 Funktasztikus ***** válasza:
ez lehetettlen.....vagy ha igaz háát akor lehidalok:'D
2011. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
én 17, ő 20
2011. márc. 20. 23:08
 13/26 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el, ilyen h*lye ember nincs. :D
2011. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
BET! - Fogadunk ;) ezt de gáz, ne keverd a mangát az élettel, ez nem történt meg veled, ezt csak olvastad! :D
2011. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

[link]

itt a kérdésedre a válasz :D

2011. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
jah xD
2011. márc. 20. 23:21
 17/26 A kérdező kommentje:
uncsiztam xD
2011. márc. 20. 23:21
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"akartam róla egy képet titokban a folyosón", "másnap megvárt, hogy együtt menjünk suliba", "azóta nem is láttam"


Ha egy suliba jártok, és ott volt a folyosón is, ergo láthattad lazán szünetben, akkor hogyhogy azóta, mióta lefeküdtetek nem láttad? Ekkora létszámú a suli, vagy pénteken történt? :D

Jó a fantáziád, csak a sztorid több sebből vérzik! :D

2011. márc. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
mekkora nyomorék vagy basmeg xD
2011. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
ez csak kamu volt nyugi már :D tök sok kamu téma van gondoltam már én is írok egyet xD
2011. márc. 20. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!