Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy, nem élvezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy, nem élvezem a szxet? Pedig érzem hogy föl vagyok rá lészülve. Testileg, , és lelkileg is. Nem lehet h azért mert úgy vesztettem el hogy pénzért? 16 éves vagyok, lány

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
16 éves lánynak ingyért is elveszik a szüzességét a paraszt fiuk de ha ilyen hülye és ocsmács vagy hogy még fizetsz is érte..... undorito dolog... miért fizetnél érte ? nimfomán vagy ? szivatnak az osztályban ? szánalmas -.-
2010. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem,nem azért. egyszerűen csak túl fiatal vagy hozzá. és a filmekkel ellentétben a valóságban nem minden szeretkezés végződik két perc múltán heves orgazmussal. nekem pl. csak 15 év gyakorlás után sikerült annyira elengednem magamat valaki karjaiban,hogy tényleg fergeteges legyen.
2010. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már mint ő fizetett nekem,,bocsi rosszul írtam.
2010. máj. 19. 08:19
 4/10 anonim ***** válasza:
10 milliót? :D az alá ne add:D
2010. máj. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
gondolkodnod kéne a szakmán amit a szép hölgyek csinálnak az utcasarkon... ilyen gondolkozással az jut neked. ha nem most majd 10 év mulva szal sürgősen változtass gondolkodás módot
2010. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

OFF: jójó, nem kell oltani szegény lányt, attól még nem kva, hogy egyszer pénzért...


NON: Szerintem hiába érzed úgy, hogy testileg-lelkileg fel vagy rá készülve, szerintem nem így van. A megfogalmazásodból úgy tűnik, mintha mára igenis megbántad volna, hogy pénzért volt meg az első, ami azért elég komoly lelki trauma lehet.

Pláne, ha ilyen reakciókat kapsz élőben is, mint itt néhányaktól, lesz benned egyfajta szorongás, hogy ki mit gondol rólad, stb.

Szerintem ne erőltetsd a dolgot, egyelőre barátkozz, keresd az igazit, en feküdj le az első jöttmenttel, csak ha valaki elég szereteted ad és viszonozni is tudod...


Nem piszkálódásból, de szerintem lehet, nem ártana egy pszichológust felkeresni ezzel a pénzes dologgal, mert lehet, hogy a későbbiekben ebből tényleg lelki problémáid lesznek, ami miatt esetleg tényleg nem fogod tudni a szexet...

2010. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat főleg az utolsónak igen,megbántam..és járok pszichológushoz,,ezért is meg más bajok miatt is.
2010. máj. 19. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen a k*rvák élete.
2010. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem szar a pasid az ágyban.
2010. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én mint lány, én sem élveztem sokáig, hiába a szerelem, meg a komoly kapcsolat

én is már elkezdtem könyveket olvasni a frigiditásról

aztán egyszer véletlenül elmentem

azt sem tudtam mi ez...

szóval nem jön az olyan hipp-hopp

2010. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!