Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, hogy egy fogadás miatt jöttök össze? Többi lent

Figyelt kérdés
barátnőmmel fogadtunk... h melyikünk tud több pasit felszedni ... lefeküdni vele ilyesmik, és bizonyítékok is kellettek, h tényleg sikerült e ... lényeg , h megismerkedtem közben egy pasival , egyik buliban ...és leis feküdtem vele :S és most együtt vagyok vele meg minden , szeretem, szerintetek elmondjam ezt neki?
2010. dec. 5. 12:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem jutok szavakhoz.
2010. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%

szóval egy k*rva vagy.. !

mond el neki.. ne később érje a csalódás amiért félre kursz ..

2010. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok!(Y) -.-
2010. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

Figyuzzá kislány. Ilyen értelmi szint mellett két lehetőséged lehet:


1, Kifekszel a gyorsvonat elé, bár ezt nem ajánlom, mert szegény mozdonyvezetőnek elrontod ezzel az életét.


2, Ami jobb megoldás, otthon, anyuci hipójára önts egy lityó sósavat, és sóhajts nagyokat! Garantált hatás, jobb mint az alkohol, vagy a partydrogok! Ez a környezetkímélőbb, hidd el nekem :)

2010. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%

mekkora ribanc vagy!

ezt mi is csináltuk haverommal,de fiúnál még elmegy

2010. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Aha fiúnál elmegy lánynál már nem mi? Nem fogom a csaj pártját tényleg ribi, de a fiúknak ne legyen már elnézve b.+! -_-
2010. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
azért mert te fiú vagy , ne hidd , h nálad más :S nem hinném , h pont neked kéne engem leribancozni...amúgy meg nem azt kérdeztem , h ribanc vagyok e vagy nem , hanem...
2010. dec. 5. 13:10
 8/21 A kérdező kommentje:
13:04 Ha szted tényleg ez lenne a megoldás... akkor te sem vagy sokkal jobb nálam.
2010. dec. 5. 13:11
 9/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsó kommentelőhöz. Ha csaj csinálja ribanc, ha csávó akkor megy utolsó szemét.

Amúgy a válasz szintén az, hogy mondd el, hogy a csávó még időben leléphessen. Ki tudja az is lehet, hogy ő is csak fogadásból akkor te is biztos örülnél neki.

2010. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Pffff...gratulálok

Ha jót akarsz magadnak, ne mondd el

Bár meglehet, hogy nálad jobbat érdemel a srác

2010. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!