Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, hogy egy fogadás miatt jöttök össze? Többi lent

Figyelt kérdés
barátnőmmel fogadtunk... h melyikünk tud több pasit felszedni ... lefeküdni vele ilyesmik, és bizonyítékok is kellettek, h tényleg sikerült e ... lényeg , h megismerkedtem közben egy pasival , egyik buliban ...és leis feküdtem vele :S és most együtt vagyok vele meg minden , szeretem, szerintetek elmondjam ezt neki?
2010. dec. 5. 12:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd meg te idióta kis fruskák vagytok!!!


Ha most tényleg komoly ezzel a fiúval és a fogadásos f@szságot is befejezted, akkor se mond el neki...

Nem tenne jót az önbecslésének és a lányokról alkotott képének...

Ilyen idiotizmust eddig még csak pasiknál hallottam...

Kretén vagy!!!A barátnőddel együtt...

32/F

2010. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
LOL
2010. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ne, itt már nem szabad megállnod! Kövesd Catherin példáját, csak vigyázz, nehogy Te is a Metadon klinikára kerülj. :D
2010. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én a te helyedbe elmondanám neki!!

Elejétől a végéig.

2010. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha igazán hűséges társ tudsz maradni, akkor ne mondd el és éld az életed vele.

De ha vannak még ilyen perverzióid, akkor mondd el neki, csakhogy tudja mire számíthat, egyáltalán akar-e így veled maradni.

2010. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

13:04 Ha szted tényleg ez lenne a megoldás... akkor te sem vagy sokkal jobb nálam."


13:04 vagyok:


Igen, lehet hogy nem vagyok különb, mint Te, -mert lesüllyedek a te szintedre azzal, hogy válaszolok erre a valamire- csak kettőnk között van egy lényeges különbség. Nekem van tartásom, és gerincem. Belőled ez hiányzik! És esetleg ha nem is lennék különb, mint te(amit ősziintén szólva erősen kétlek) akkor se mentesítene az alól, amit tettél!

2010. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mondd el neki.Majd írd meg, hogy mit reagált rá, mert engem is érdekel.
2010. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Megérdemelnéd, hogy a barátod megtudja és dobjon, mint egy véres rongyot...

Fogadásból párkapcsolatot alakítani és másokat játékszernek tekinteni a legaljasabb és legszemetebb dolog a világon!!!

Megérdemelnéd, hogy mindenki, akivel ezután összejössz, csak kihasználjon téged és egy laza kis szopós qrvának tartson...

Gátlástalan hülye ribanc vagy...

Fogadásból nem akarsz az út szélére prostituáltként kiállni?! Az pont neked való lenne...

2010. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Fogadásból,hogy ki tud több pasival lefeküdni?Mért jó ez?

Nem kell hozzá tudás,ha nem vagy ronda akkor úgyse mond ellent a legtöbb pasi.Még csak az sem fontos ,hogy jól nézz ki.Ebbe mi a dicsőség?Szánalmas.

Egyébként ,hogy ne legyen off:

Mond el neki,joga van tudni milyen csajjal jött össze.

2010. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Na jó most egy kis komolyságot is....azzal nem ér senki többet ilyet mondotok rá, jólvan szemét húzás vlt...szereted a pasit és ő is téged?? mondd el neki az egészet amit itt is elmondtál. utánna ha eldobott nem te voltál akit igazán szeret, de ha veled marad becsüld meg minnél jobban....


másik miért ránk pasikra mondják,hogy hűtlenek, meg fa.zok vagyunk, mikor ilyet csinálnak a nők...én 17vagyok de csináltak velem is ilyet, kihasználtak... 3 évemet tette tönkre vele...:(

2010. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!