Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam finoman a tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam finoman a tudtára, hogy nem ártana fogyóznia?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy kicsit teltebb, mint az átlagos lányok, és szeretném, ha kicsit leadna belőle. Hogy adjam a tudtára úgy, hogy ne bántsam meg?
2011. márc. 20. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2 dologra harapnak a nők de nagyon.

egyik a súly, másik a kor.

ha e két témát felhozod neki, úgy elküld macskát szarni, hogy a lábad sem éri a földet...

2011. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ez valami túl biztató... :/


Valami ötlet esetleg?

2011. márc. 20. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Finoman vagy nem finoman, de ha teszel egy ilyen megjegyzést ,akkor onnantól a lány állandóan azt fogja hinni hogy még most sem jó neked...és ha komolyan gondoltad vele, mi lesz ha egyszer kisbabátok lesz és fel szed pár kilót, dobod? mert nem tetszik?

Ti férfiak azt hiszitek olyan könnyű megfelelni nektek, csak azért mert mi nem szeretnénk hogy elhagyjatok még meg is teszünk mindent, cserébe Ti nektek még az sem lesz jó...

Bocsi , csak kiakadtam,mert egyszer kaptam én is ilyen megjegyzést onnantól önbizalmam 0,és hiába mondja hogy szeret, folyton azt érzem nem vagyok jó neki...

2011. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáld rávenni, hogy valamit sportoljon. Mondjuk menjetek el együtt futni. Csak sajnos ez nem lesz elég, ha továbbra is sokat eszik. Szóval valahogy mindenképpen közölnöd kell vele. Próbáld meg valahogy diplomatikusan.

Ha meg úgy dönt, hogy ő viszont így érzi jól magát és nem hajlandó változtatni, akkor keress magadnak helyette egy vékonyabb lányt, ő meg majd találni fog valakit, aki a husisabbakat szereti.

2011. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen volt, amikor összejöttetek, akkor így szereted, nem?

Ha nem ilyen volt, akkor menjetek el együtt sportolni.

2011. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért én megkérdezném, hogy már a megismerkedésetek óta teltebb vagy a kapcsolatotok alatt hízott meg?
2011. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
talán ha vennél neki egy csini ruhát, vagy vmi dögös kombinét, de picit kisebbet az ő méreténél. Ez akár még hízelgő is lehet, hisz ha "véletlenül" kisebbet veszel, olyan mintha vékonyabbnak, csinosabbnak látnád. másrészt észreveszi h kilógnak a cupákok, és talán elkezd fogyózni vagy sportolni, hogy jól mutasson a szexi ruhában.
2011. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
B*zdmeg!!!!Nem fogok lefogyni csak mert te szeretnéd!!!!Keress mást te szemét,nem itt kellene megmondani,hanem a szemembe.....
2011. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!