Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok olyan nő van manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan nő van manapság, aki átkozza magát a fiatalabbkori marhaságaiért?

Figyelt kérdés

A helyzet tipikusan mai. A fiatal lány rendkívül vonzó és népszerű, rengetegen udvarolnak neki. Ő ezt ki is használja, sok fiúval jár együtt,de csak a legnépszerűbbekkel, a kevésbé jókat elhajtja, még azt a srácot is, aki példátlanul keményen küzd érte.

Eltellik pár év és az egyik álomlovag csinál neki egy gyereket. Mikor kiderül, a lovag angolosan távozik, a lány pedig ottmarad. Megszüli a kicsit és beleveti magát az anyaságba, eközben bőszen keresi az új férfit. De valami megváltozott, mert az eddigi könnyű sikereket felváltják a kudarcok. Rendre jól indulnak a randik, de miután kiderül az "extracsomag" megléte, hirtelen vége szakad mindnek. A lány a szokatlan helyzettel nem képes mit kezdeni, egyre jobban elveszti az önbizalmát és már bárki jó lenne neki. Azonban a menő férfiak már lekoptak, a kevésbé menők pedig már családban élnek. És egyik nap találkozik a volt udvarlójával, aki kedvesen fogadja és nagyszerűen elbeszélgetnek. A férfi teljesen más, mint régen, sugárzik az erőtől és a jókedvtől, kiderül, hogy nagyon sikeres és a lány komoly terveken kezd el agyalni vele kapcsolatban. Már feléled a reménye, amikor a férfi közli, hogy mindjárt jönnek a többiek és szeretné bemutatni nekik. A többiek azonban nem a férfi barátai, hanem a családja, mivel egy másik nő sokkal hamarabb lecsapott rá. Főhősünk leplezi zavarát, kedélyesen elbeszélget a családdal is, majd hazamegy és beleveri a falba a fejét...

Mennyire gyakori ez?


2011. márc. 20. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
bocs az offért de erre a kérdésre engem is érdekelnek a válaszok.
2011. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos előfordul. Itt nagyon jól le van írva:



[link]

2011. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom, mert én sosem voltam ennyire felelőtlen, és nem is leszek
2011. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamóca. ***** válasza:

csak abban az esetben gyakori, ha feltételezzük hogy az ilyen típusú nők nem találnak férfit aki mellettük marad. ami szerintem nem jelenthető ki így feltétel nélkül.. sosem hittem abban hogy a fiatalkori szokások ilyen sznten feltétel nélkül rányomják a pecsétet az életre, talán azért mert én kitörtem ezek alól a sztereotípiák alól.

egyébként ez egy kerek történet, ami előfordul, de így minden mozzanatával együtt mégiscsak kész példa, nem hiszem hogy minden második nő pontosan ígyj árna.

2011. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj első válaszoló, nagyon örülök, hogy téged is érdekel a kérdés.
2011. márc. 20. 10:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Szamóca, azért írtam ki a kérdést, mert bár ez csak egy történet, de mégis, rengeteg huszon- és kora harmincas egyedülálló anyát látni manapság. Gyanítom, hogy sokan közülük hasonlóan jártak, de csak gyanítom, nem tudom, azért tettem fel ide a kérdést.
2011. márc. 20. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én viszont a fiúnak adnék egy-két pofont, ha otthagyná a bajban a lányt. Na akkor móresre tanítanám. EGyébként mindenki követ el hibákat (sajnos ilyeneket is) és ezen nem lehet változtatni, ez van. Felelőtlen a fiú, felelőtlen a lány, és kész.
2011. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy off, de a válaszom igen, bár nekem nincs gyerekem.
2011. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!