Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? én vagyok az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? én vagyok az oka?

Figyelt kérdés

A párom zongorázik, méghozzá nagyon jól! (Nem csak szerintem, országos versenyeken is elég jó helyezéseket ér el..)

Kicsit több mint 1 éve vagyunk együtt ez idő alatt egyszersem zongorázott nekem. Ha hallani akarom, hogyan játszik akkor elkell elkell utaznom valamelyik versenyére... Persze szívesen hallgatom versenyen is, de az nem ugyanaz mintha otthon nekem játszana..

Egyszerűen nem értem, h miért nem jut eszébe soha.. Pedig tudja jól, h szeetem a zenét, különösen, ha ő játszik (vagyis inkább JÁTSZANA) nekem..

Szerintetek ez miért lehet? :(

Amúgy a kapcsolatunk nagyon jó, szeretjük egymást.. Nem értem miért van ez.. :(


2011. márc. 18. 14:52
 1/3 Norb66 ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb megkérni hogy zongorázzon neked?
2011. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Én is szeretek zongorázni bár amatőr vagyok:) Úgy gondolom, hogy meg kéne lepned amikor gyakorol, hátulról átkarolod:) nem tudom próbáltad-e de ezt javaslom és amikor egybe olvadtatok mikor benn játszik valami, akkor súgd a fülébe, hogy játssz nekem valamit... persze nem ismerem a párod, de így kéne, hogy működjön. Semmiképp sem hibás egyikőtök, egyszerűen pasi, ajánlom a "Miért hazudik a férfi, és miért sír a nő" c. könyvet, hogy miért? ha elolvasod megtudod, nagyon szórakoztató olvasmány:D

2011. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kétem már, h játszon, de mindig lerázott olyanokkal, h fáradt, meg nincs erre ideje.. :(

próbáltam már meglepni gyakorlás közben.. hasonlóképp mint ahogy írtad csak nem súgtam a fülébe.. reméltem, h tovább játszik, de azt mondta, h majd késöbb folytatja.. ráeröltetni meg nem akartam,mert úgy már nem az igaziii.. :)

de akkor evvel próbálkozok még

2011. márc. 18. 15:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!