Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

13/f vagyok és van 1 lány aki kb 3 éve tetszik.

Nem tudom hogyan közeledjek mert szerintem ha "érzi"

hogy nyomulok akkor próbál majd lepattintani.

segítségeteket kérem Köszönöm előre is.


2011. márc. 17. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha látsz felőle (akár a legkisebb) jeleket is affelől, hogy te sme vagy közömbös a számára, oda kell menni hozzá..
2011. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak annyit tudok tanácsolni hogy legyetek jó beszélő viszonyban, és kísérd haza néhányszor aztán mond neki az egyik ilyen séta alkalmával hogy tetszik neked.
2011. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De valami olyan dolgot kellene csinálnom ami nem feltűnő.
2011. márc. 17. 20:41
 4/5 A kérdező kommentje:

Vagyis szerintetek csak akkor "lépjek" ez ügyben, ha

látom hogy kicsit is bejövök-e neki?

2011. márc. 17. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de ha egy csaj 3 éve nem veszi észre , hogy közeledsz vagy tetszik neked akkor valószínű, hogy direkt nem veszi észre :(


viszont ha látsz összetévedt mosolyt, pillantást akkor van esélyed...

2011. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!