Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki kiszeret belőled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kiszeret belőled, az azt jelenti, hogy soha többet nem szerethet már úgy?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 19:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
még mindig azt gondolom, hogy kitalálod..
2011. márc. 17. 23:24
 12/12 Original Man válasza:

Meseszerü volt egy ideig.


Azután felébredtem.23évesen egy kapcsolatban vagyok több éve,amiért én teszek meg mindent.Ő jó anya ,ez tény,de nem nekem való Nő.

Nekem most az a feladatom,hogy anyagilag mindent megteremtsek magunknak és a lányunknak.Ebben sajnos nem áll mellettem,pedig elméletileg Ő is ezt akarná.

Tudod előttem olyan példák vannak,ahol az összetartásnak eredménye lett.

Olyanok is ,ahol kisemberek alkottak valami nagyot.

Van már egy lányom,tehát az egyik küldetésem teljesitettem a Földön.


A másik az pedig a lányomnak a lehető legjobb feltételeket megteremteni.



Mi a 'mese' vége?


Hiába szeretem,külön utakon fogjuk folytatni,kiszerettem úgymond belőle.


Talán mikor már az álmaimat elértem újra megkeresem,ha addig nem szeretek bele másba.


A válaszom Neked pedig a magam példájából az,hogy lehet ilyen.

Velem legalábbis volt.

Persze tennie kell érte mindkettőtöknek.

Sőt,elárulok mégvalamit.

Lehet,hogy csak velem van így de én mindegyik exemet szeretem még picit.

Tehát szerintem ez egyénfüggő.


Mindig igyekeztem a páromnak a legbelső énjét is megismerni, és nincs olyan nő ,akit ne lehetne imádni valamiért.

Persze sokan felszinesek.

A külső is fontos,de mit ér a szép tál,ha üres?



23F

2011. márc. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!