Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki kiszeret belőled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kiszeret belőled, az azt jelenti, hogy soha többet nem szerethet már úgy?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 19:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
de mi van akkor ha ez nem tudatosul benne?? és mondjuk én olyan lennék,mint régen és megint azt érezné?
2011. márc. 17. 19:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan jó sosem lehet, ezért én sosem adok máodik esélyt, aki öszetöri a szívemet nem kapja meg mégegyszer!
2011. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ez igy van ahogy az elözö mondja


amugy meg ujrakezdve semmisem jó

2011. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
ugy szeretni nem fog, d eolyan sincs h valakibol egy pillanat alatt kiszeretni, ha szeret az illeto es fontos vagy neki akkor barmit is tettel megbocsajtja es meg probalja elfeledni, ha nem akkor kar faraszd magad!
2011. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Original Man válasza:

Szia.


Volt egy fiatalkori nagy szerelmem.Ő volt az első olyan lány,akinek ki tudtam mondani,hogy szeretem.

Történt ezután,hogy elhagyott az exéért.Elég csúnyán.


Azután két hét után rájött,hogy én vagyok az igazi mégis.

Közben egy idősebb lánnyal elvesztettem a szüzességem,meg pár lánnyal még voltam.

A lényeg,hogy összejöttünk és utána már nem volt olyan mint előtte,nem vettem komolyan,bántottam ahogy Ő engem.És még másokat is.


Azután megsajnáltam és eltávolodtam tőle,hogy ne bántsam tovább.



Rá pár évre találkoztunk és még aznap lefeküdtünk,először egymással.


Be voltam állva mint a gerely,szóval borzasztóra sikeredett mindkettőnknek.Durva voltam ő meg mint egy szűzlány,bár csöndben.


Utána egy jóideig nem beszéltünk,évekig.

Mindketten mással voltunk.

2011. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Original Man válasza:

Azért tudtam ,hogy még szeret.Ö sem volt nekem közömbös.


Egyik nem tiszta estémen aztán végiggondoltam,hogy lassanként szeretnék megállapodni.

Eszembe jutott,hogy Ő volt az egyetlen akinek őszintén kimondtam,hogy szeretem.És ,hogy ez jelent valamit nekem.


Évek teltek el,hogy nem beszéltünk de felkerestem,beszélgetni kezdtünk,flörtöltünk ,bár volt pasija.

Tudtam,hogy akar és Ö is tudta ,hogy nem véletlenül kerestem.

Csak azt nem tudta miért...


Újra nagy forró szerelem lett belőle,sok-sok jó sexxel és még több beszélgetéssel.

2011. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ez nagyon meseszerűenn hangzik
2011. márc. 17. 21:47
 8/12 Original Man válasza:

Sokat tettem a kapcsolatunkba,úgymond megtanítottam neki dolgokat a világról ,az emberekről, az érzelmekről.

Képes lettem megnyílni neki teljesen.

Megértettem vele az elveimet, a működésemet, hogy nyitott könyv legyek a számára.


Azóta van egy gyönyörű kislányunk,akit imádunk.


Persze a szokásos párkapcsolati problémáink megvannak,de türelmes és megértő vagyok vele,mivel imádom és tisztelem.

2011. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Original Man válasza:

Tudod már nagyon fiatalon többre vágytam,mint a korombeliek.

Felnőttkor küszöbén már a bulizós,csajozós korszakot elhagytam,gyereket szerettem volna.


Azért Őt kerestem meg,mert tudtam jó anya lesz belőle és szerencsére az is.

Tudtam,hogy sosem csalna meg és én sem tenném Vele.

2011. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Original Man válasza:

Azért gondoltam,hogy jó anya lesz belőle,mert nem volt az a megjátszós, mint a többi lány akiket ismertem.

Lehetett rá hatni mindig,beismerte, ha nincs igaza, okos és érzelmes lány volt.


Tudod egyetértettünk mindenben,a jövőnket, a kapcsolatunkat, a gyereknevelést illetően.

2011. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!