Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szingliség?

Figyelt kérdés

Ha van olyan ember, aki szingli, le tudná írni milyen érzés?

Én is ilyesmi életet tervezek magamnak.


Viszont hallottam egyszer, hogy ez nem valami egészséges. Bár nemtom miért. Ebben lehet valami?


Meg manapság mintha egyre többen választanák ezt az életformát. Viszont én meg úgy látom, mintha egyre több pár lenne és csak én lennék egyedül. De már úgy vagyok vele, hogy nem is akarok senkit, jól érzem magam egyedül. Csak nem tudom később milyen lesz majd, pár év múlva. Milyen lehet majd?


2011. márc. 17. 18:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a szingliség nem olyan dolog amit így előre el lehet határozni szerintem. Ha 30 évesen majd szerelmes leszel és ő is viszonozná, kidobod mert hogy te szingli vagy és kész? Én csak azt mondom, nekem tök jó egyedül, nem keresek kapcsolatot, meg se nézem általában a pasikat, de nem zárkózom el maximálisan a lehetőségtől. Bár az irreális elvárásaimnak valószínű soha nem fog senki megfelelni, úgyhogy végül úgyis egyedül maradok, de az csak még jobb lenne.
2011. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

R.

Jézus úristen!!

"milyen a szingliség??"

nah vajon? szar, fos, uncsi.. nézni tavasszal a velem szembe jövő szerelmes, turbékoló párokat, felemelően szar:S..

ilyenkor olyan szerencsétlennek érzem magam, h azt nem lehet kifejezni :///

úgyh grat és örülj, h van párod akivel jól érzed magad, és én a helyedbe nem a szingliségre törekednék.


18/L

2011. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Épp azt mondom, hogy nincs barátnőm

LOL

Mért érti mindenki úgy, hogy bnőm van és ott akarom hagyni?:D

2011. márc. 17. 19:55
 14/24 A kérdező kommentje:

és 20 elmúltam már

Csak hogy tudjátok, nem egy 11 éves kérdezte (:

2011. márc. 17. 21:27
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom itt a kérdéseket és visszaemlékszem, milyen voltam 20 évesen... nincs nagy eltérés a 11 évesektől...

Majd jön egy lány, egy nő és minden terved össze fog dőlni.

2011. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Sz@r B@zdmeg!!!!!!!!!
2011. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Hát én szingli vagyok augusztus óta. és dög unalom. Az egész nap kb: ennyi. Munka haza menetel gép tévé zene hallgatás olvasás kutyasétáltatás. Nagyon hiányzik egy lány. Korábban mentem minden felé. más városokba is meg minden hova. De augusztus óta egy nagy 0 minden. legalább is csajozás terén. dög unalom otthon ülni. ha nem lenne kug-fu edzésem akkor be is csavarodnék. bár most lassan változni fog ez a helyzet.

21/F

2011. márc. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
szar egyedül... hiddel (15/L)
2011. márc. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én szingli vagyok egy két teljes éve már. Nem zavart, amíg nem találkoztam valakivel, akibe beleszerettem, és mégsem lehetünk együtt. Most már elég sz.r érzés. De lassan újra másra koncentrálok, nem vágom magam alatt a fát, az élet megy tovább :D


Mindenesetre ebben a két évben sokat le tudtam tenni az asztalra. Nem voltam görcsös, nem a tanulásba és a munkába menekültem, hanem mindegyiket úgy végeztem, hogy élvezzem. És úgy általában, az egész életem arról szóljon, hogy kiteljesítsen. Ha így csinálom, nagyon izgalmas szakasz. Ami rossz benne, amit mások gondolnak. Elszörnyülködnek, hogy két éve semmi szex, stb. Mintha ettől teljesen értéktelen lettem volna. Vagy elmentek otthonról.

Pedig nem. Egyszerűen most már csak az kell, akivel leélem majd az életem. Kiskoromtól pasiztam, kavartam. Kinőttem belőle. Állítom többet "éltem", mint ők. Csak előbb kezdtem. Előbb is komolyodtam meg. Vicces 21 évesen 2 éve szinglinek lenni xD

2011. márc. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Azt mondják, egy kép többet mond ezer szónál. Itt van egy belőle:


[link]


Valami ilyesmi.

2011. márc. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!