Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, párkapcsolat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, párkapcsolat, vagy szingliség?

Figyelt kérdés
Melyikben mik a pozitívumok nektek/szerintetek?
2011. máj. 2. 00:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szingliség előnyei hogy nem kell a barátod/barátnődhöz alkalmazkodnod.Nagyából itt ki is merül.
2011. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

mivel voltam már mindkettőben leírom neked mi a pálya.

ha szingli vagy:

én mindíg csináltam magamnak lóvét mindenre.melo után haza pénteken,fürdés,találkozol a haverjaiddal,elmentek buliba,ha nincs akkor csináltok,rámehetsz minden nőre,kalandok ezerrel,szex,drog,pia,nők,k.rvák.

a legjobb nőket te viheted el,mert te vagy az éjszaka királya.nem kell belépőt fizetni,előre engednek a sorban a szórakozóhelyeken,mert már ismerik a képedet.

mindened megvan,érinthetetlen vagy.csak úgy jönnek a nők,meg a pénz,mert mindíg ott vagy a tűz körül.

ismersz mindenkit,a klubtulajtól kezdve,a gengsztereket,rendőröket,a környék legjobb lotyóit,egyszóval mindent.és nem kell elszámolni otthon senkinek,h mi volt az este.


ha párkapcsolatban vagy:

ha megfelelő a partnered,akkor megkapod azt ami a szingli életben nincs.hazamész már várnak,a kaja az asztalon,csókot kapsz,ölelést,de olyat ami szívből jön.

a szex is jobb,még ha a profi luxusprostihoz képest gyengébb a barátnőd az ágyban.de ott legalább minden őszinte.otthon te kell légy az igazi férfi,akire mindíg lehet számítani,te keresed a pénzt,segítesz a barátnődnek mindenben.lelkiekben kitartasz mellette stb...


ezek az én tapasztalataim.

24/ff

2011. máj. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint engem nem érdekel a "szingliség". Nem szexelek érzelem nélkül, akár milyen furcsa is ez férfi létemre. Komoly kapcsoaltot szeretnék, csak a korosztályombeli lányok nagyrésze nem így gondolkodik. Az előnyét nem tudnám szavakba önteni, egyszerűen számomra az az igazi, amikor van egy lány, aki nem csak egy "bige" a sok közül, hanem egy igazi társ, és harmonikusan, őszintén működik a kapcsolat.
2011. máj. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

párkapcsolat...


15f

2011. máj. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 White Fang válasza:

A szingli életmódot most fejeztem be nemrég. Félévig -miután dobott a bnőm- csak alkalikra mentem. Meg nem tudom számolni hány csajt vittem haza mori2ből. ahogy az első válaszoló leírta az kb ugy van. nők, pia, királyság, rajság, szabadság... stb. aztán egyszer csak megunod.

Én meguntam. szép volt, jó volt, elég volt... most újra párkapcsolatban élek. 21/F

2011. máj. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szingliség jó. De egy idő után fárasztó.
2011. máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Illetve van a kényszer-egyedüllét ami nem szingli életmód. Nem mész bele egyéjszakásokba, csak egyszerűen nem talász senkit aki megfelelne.
2011. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

a másodiknak (1:05-ös) köszi a részletes, érthető választ.

meg a többieknek is, bár a párkapcsolatról nem sok jót mondtatok konkrétan :D

2011. máj. 2. 11:57
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

A párkapcsolat mellett voksolok:


1. Pótolhatatlan, hogy valaki van melletted, vár és szeret.

2. Megtanulsz önzetlenebb lenni és egy idő után nem saját magad, hanem a párod válik fontsabbá.

3. Stabilitás és rendszer van az életedben.

4. Főnyeremény, hogy van, aki megmaszírozzon egy fárasztó hét után.

5. Kihúzgálják a hátad közepén felbukkanó egy-két szőrszálat és megsemmisítő csapást mérnek a pattanásokra.

6. Arra ébredsz, hogy néznek Téged és látod a szemekben a szeretetet.

7. És még rengeteg apró dolog...


Persze mindennek két oldala van és párkapcsolatban a kompromisszumot kell megszokni és a konfliktuskezelést megtanulni.


Szinglinek lenni hosszú távon nem jó, legalábbis aki igényli az állandó társaságot és a mély kapcsolatot. Szingliként a magad ura vagy: csajozhatsz, csavaroghatsz, a saját törvényeid szerint élhetsz, de a kötődés fontos. Legalábbis nekem.


28 F

2011. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szingli: szabadság, de minek?

Egyéjszakás: kb 3x próbáltam ki, de az érzelem-mentes szex nem az én világom.

Párkapcsolat: szerintem legjobb dolog:) van egy számodra legfontosabb személy, vele töltheted az idődet. Mostani kapcsolatom nemrég fordult tényleg komolyra, sokat kell érte tennem, mert nagyon sok gondja van Páromnak az életben... Mégis rendkívül boldog vagyok vele, igyekszem segíteni neki. Párkapcsolat --> +1 ;)

21/f

2011. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!