Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szingliség?

Figyelt kérdés

Ha van olyan ember, aki szingli, le tudná írni milyen érzés?

Én is ilyesmi életet tervezek magamnak.


Viszont hallottam egyszer, hogy ez nem valami egészséges. Bár nemtom miért. Ebben lehet valami?


Meg manapság mintha egyre többen választanák ezt az életformát. Viszont én meg úgy látom, mintha egyre több pár lenne és csak én lennék egyedül. De már úgy vagyok vele, hogy nem is akarok senkit, jól érzem magam egyedül. Csak nem tudom később milyen lesz majd, pár év múlva. Milyen lehet majd?


2011. márc. 17. 18:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem valami egészséges? Ezt nem értem, mi köze a családi állapotnak az egészséghez?
2011. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ROSSZ !!!!
2011. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, sokan azt mondják rossz, de szerintem még aki alapból szeretne is kapcsolatot, családot, annak is tudnia kellene elfoglalnia magát, ha épp nincs senkije...


Én szingli vagyok és élvezem, én sem akarok családot, bőven elég volt az örökös alkalmazkodásból, kompromisszumokból míg otthon laktam. Maximum olyan kapcsolatba mennék bele, ahol nem kell együtt lakni, és nem akarnak folyton a nyakamon lógni (heti mondjuk 1-2 nap -nem egész nap- az oké). Rengeteg mindennel el tudom magamat foglalni, de a másokkal jópofizás sosem érdekelt.


Az meg hogy pár év múlva milyen lesz.. Nem tök mindegy? Ha jó lesz, és akkor is jól érzed majd magad, akkor minden rendben, ha meg úgy döntesz hogy mégis akarsz valakit, akkor keresel.

2011. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nincs bnőm. És nem is lesz
2011. márc. 17. 18:59
 5/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez 2 oldalú dolog.

Nekem nincs párkapcsolatom és ez jó, mert a magad ura vagy és nem kell alkalmazkodni senkihez.

De van egy másik oldala is a dolognak. Mikor látod az utcán a sok párt, akkor rájössz, hogy mennyire magányos vagy és milyen jó lenne valakihez odabújni.

2011. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Egyébként meg szerintem ugyan olyan lesz mint most. Bár én már előre "várom" azokat a kérdéseket, hogy jajj na mikor lesz már valaki, meg hol vannak az unokák, stb... Mondjuk már most is kérdezgetik elég régóta hogy miért nincs már barátom. Mert nem kell. Nehéz biztos felfogni.
2011. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
A szingli férfiak többsége nem választja az egyedüllétet, csak egyszerűen nem kell senkinek.
2011. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, ez is igaz, amit az utolsó mondott. Tény, hogy rossz pasi vagyok és régebb nem kellettem senkinek. Most viszont mintha elkezdtem volna feljebb lépkedni a ranglétrán (jó lassan, de talán majd egyszer...). Tod vannak pasik, akik még akkor is kellenek a nőknek, ha rondák meg hülyék, mert van pénzük. Talán egyszer nekem is lesz, de szeretném előre elhatározni magam, hogy mi vagyok és nem akarok olyan lenni, mint a többi sikeres 40-50 éves bácsi, hogy egy 20 éves libát vesznek el, aki csak a pénzüket akarja.
2011. márc. 17. 19:15
 9/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A kérdésed alapján te még nagyon fiatal vagy. Szingliséget senki nem tervez. Dolgoznak az emberben a hormonok.

Sokan félnek a kudarctól és azt mondják, így jó nekik, nem akarnak társat. Lehet, hogy sosem volt normális kapcsolatuk és már feladták...

Van aki egyedül marad és ideiglenesen szingli. Én is ilyen vagyok. Egy nagyon hosszú kapcsolat után élvezem a szabadságot. Lehet, hogy egy-két hét vagy év múlva már nem leszek egyedül. Az még jobb lesz ennél az állapotnál.

2011. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
De aki azt mondja, hogy jól is érzi magát egyedül, abba miért kell belekötni, kétkedni benne? A környezetemben lévő egyik szingli sem állítja, hogy jó neki egyedül, vagy hogy nem akar (soha) barátot/barátnőt, szóval nem is tudom honnan veszik az emberek, hogy aki azt mondja nem akar, az csak tagadja és igazából akar.
2011. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!