Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingliség? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingliség? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy szeretnék magamnak találni egy helyes pasit, akivel komoly kapcsolatot szeretnék kialakítani.Viszont szűk az ismeretségi köröm,és ritkán mozdulok ki itthonról.Milyen tippeket tudnátok adni,aminek segítségével rátalálhatnék a megfelelő srácra?
2011. márc. 29. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem segítek ill. tanácsom, hogy menj el bulizni, én is azt fogom tenni, és lehet egyedül, mert senki nincs, akivel elmehetnék. Amúgy detto ez a problémám.

20/L

2011. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Már meg is van a kiszemelt? Ha még nincs akkor egyszerűen csak ki kell mozdulnod..mozi,disco,könyvtár,étterem és még megannyi hely van ahol lehet ismerkedni.
2011. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam dettó ugyanez a téma.Én is lusta vagyok eljárni bulizni meg nincs is kivel az meg a másik.Mondjuk én már annál a pontnál tartok hogy most már tényleg meg kell induljak mert tudom hogy nem fog bekopoktatni az ajton egy férfi és aszt mondja hogy én vagyok az akit keresel.Értitek mindegy hová csak menni kell valahová mert addig míg nem változtatunk addig nem lesznek se barátok se párkapcsolat csak othol eleszel magadnak valahogy .LÉPJETEK
2011. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
buliban soha az életben nem fogsz normális kapcsolatra alkalmas személy találni
2011. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. márc. 29. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Szenvedtem hasonló problémában, aztán rájöttem, hogy a könyvtárban tudok a legjobban csajozni. Túlsúlyban vannak a nők, abból is az intelligensebb fajta, akiket ráadásul nem is zavar, ha megszólítom. Van idejük nem sietnek sehova.


Ha az én logikámat követed, olyan helyet kell találnod, ahol sok a pasi, és az olyan pasi aki Neked bejön.


26/F

2011. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a helyzetem. Rájöttem, hogy nem kell keresni, majd jön magától az olyan helyzet, amikor megismersz egy két kedves srácot. Buliban semmiképpen nem találsz komoly kapcsolatot, igaza volt az előttem szólónak. A lényeg, hogy mozdulj ki, ne legyél odahaza bezárkózva, had lássanak az emberek! Ismerkedni bárhol lehet..még a pénztárnál sorban állva is:)
2011. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!