Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól vagytok "kapcsolatban"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól vagytok "kapcsolatban"?

Figyelt kérdés
Valakinek csóktól számít,valakik nem is csókolóztak és úgy jönnek össze,de hallottam olyan pasit is,aki azt mondta,ha lesz szex,és ha az jó,akkor kapcsolatban.Általában a huszonévesek korosztálya érdekelne,nem a tiniké.
2011. márc. 16. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem ha előtte randiztok egy olyan 4-5ször és elcsattan a csók már lehet azt mondani,hogy kapcsolatban vagy!ÉS szerintem azért mert már több alkalommal taliztatok és nem unta meg és veled akar lenni!Én 22 éves lány vagyok!
2011. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem onnan hogy megbeszélitek a kettőtök közti helyzetet. Ez úgy gondolom eseményekhez nem köthető. Ha vkik csók nélkül is úgy érzik kellenek egymásnak, megpecsételhetik a járás kezdetét az első csókkal, de ha vkinek több idő vagy bármi kell, lehet csak az első komolyabb testi kontaktus után mer igazi kapcsolatba kezdeni, mikor már aránylag biztosabbnak tekinthető a vonzalom, testi szinten is. Úgy gondolom ez ilyen eseményekhez egyáltalán nem köthető. Főleg annak tudatában h akár csók, akár szex is megeshet 2ember közt érzelmek nélkül. Akár kíváncsiságból (érdeklődés a másik iránt), akár csak pillanatnyi fellángolás vagy kiéhezettség okán. Ezért is mondom, szerintem akkortól kezdődik, mikor mindketten úgy érzitek h érdemes belevágni, és ezt ki is mondjátok. Én részemről berúgtam majd smárolni kezdtem 1 csajjal akivel addig csak beszélő viszonyban voltam, azt sem vittük túlzásba, majd még aznap este haza is vittem. Másnap alig tudtunk 1máshoz szólni...furcsa volt. Azt követő nap felhívtam h beszélnünk kell, nem tudom kiverni a fejemből az éjjel emlékeit, kiderült h hasonlóan érzett. Ezt átbeszéltük, megtárgyaltuk még a félelmeinket is 1mással és kapcsolatban, majd végül arra jutottunk h mindenképp megér 1 próbát. Végül azt is megbeszéltük hogy ahoz a bizonyos estéhez fogjuk kötni a kapcsolatunk kezdetét, hisz ott indult el minden. Ennek már több mint 1 éve... :)
2011. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

attól kezdve hogy visszabökött fészen...

na ez lenne a totális ökörség, de van aki amugy igy gondolja... :)


én első csóktól számítom, holnap lesz fél ééve :))

2011. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah, 21/f
2011. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amint beállítjátok facebookon, hogy "kapcsolatban" NA onnantól
2011. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!