Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízhatok benne ilyen válasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok benne ilyen válasz után? A barátom azt mondta, hogy ne várjam, hogy ígérjen, hogy velem és senki mással.

Figyelt kérdés
Azt mondta, mi értelme lenne annak, ha azt mondaná, hogy csak velem, és lehet jönne más, aztán vele lenne. Akkor semmi értelme nem lett volna annak, hogy ezt kimondja. Annyit tud csak, hogy én kellek neki, é engem szeret, de a jövőt senki nem tudhatja. Most mire gondolnátok?
2011. márc. 16. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megbízhatsz benne!Teljesen igaza van!Minek ígérjen??Éljetek a mának és a tegnapnak!És szeressétek egymást amíg tudjátok!!
2011. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan!!de b@szol rá!!
2011. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs!!te b@szol rá!!
2011. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
? Utolsónak: mit akarsz ezzel mondani?
2011. márc. 16. 22:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem. De legalább őszinte a srác, mert kereken megmondta, hogy ha talál nálad jobbat, akkor nyomban otthagy.


Szóval ellehetsz vele ideig-óráig, de hosszú távban valszeg nem reménykedhetsz vele.

2011. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt és őszinte válasz a részéről. Senki sem tud jósolni, nem lehet azt mondani h örökké csak veled, mert bárhogy alakulhat az élet, a kapcsolat, és az idő is sok dolgon változtat. Ha te azt mered állítani neki h örökké szeretni fogod és csak vele, akkor gondold át jobban, ha reálisan nézed könnyen rájöhetsz h ez egyáltalán nem biztos. Te is találkozhatsz jobb pasival aki esetleg megfog vmivel, vagy csak többet képes nyújtani és vmilyen úton elcsábít. Elvégre nem ismerhetsz még 1városon belül sem minden szóba jöhető pasit, nem h az országon belül. Rengeteg olyannal találkozhatsz aki esetleg jobban menne hozzád, jobban éreznéd magad vele. Ez bizony benne van mindig. Barátod ezzel tisztában van, ezért tudja h nem érdemes olyannal kábítania h holtodiglan melletted lesz hisz bármi változhat. De ezt őszintén vállalta is, nem kábított semmivel, és 1 ilyen sráccal többre mész mint azzal aki kábít és a hátad mögött csal meg esetleg. 1 ilyen srác fel fogja vállalni vélhetően ha már más kell neki helyetted és nem csal meg titokban míg azt hiszed vár rád. Örülj neki h megtisztel az őszinteségével, nem kábít feleslegesen még ha ez esetleg fáj is, és mindenek előtt örülj annak is h ha ezeket őszintén el merte mondani, vaszeg az is őszinte volt h szeret téged és te kellesz neki.
2011. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt bunkó szerintem, inkább csak tárgyilagos. Örök szerelmet igazából senki nem tud ígérni. Ne akarj belőle ilyen vallomást kihúzni, mert ilyet tényleg csak romantikus hevületből vagy érzelmi zsarolástól kényszerítve mond az ember, és talán igaza van a barátodnak abban, hogy többet árthat, mint használ. Persze nem jó ezt hallani, azt a bizonyos ígéretet meg mennyire jólesik... csakhogy ez puszta illúzió, mert a "mindig téged foglak szeretni", az egy komolytalan és felelőtlen kijelentés, amit készpénznek venni önbecsapás. Szeretni úgyis csak a jelenben lehet, és ő a jelenben bizony szeret... ami elég hitelesnek tűnik attól, aki be merte vallani, hogy a jövőt illetően nem akar hitegetni.
2011. márc. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azokra a reagálva, akik azt mondják, hogy a jövőt nem lehet jósolni: érdekes módon én és a feleségem komolyan gondoljuk a holtodiglan-holtomiglant. Komolyan gondolták a szüleim és az ő szüleik is. Akkor hogy is nem lehet jósolni...?


Egyszerűen csak jól kell választani, és folyamatosan kommunikálni, egyeztetni és nap nap után fáradhatatlanul tenni a kapcsolatért. Ha ez megvan, és tényleg szereti az ember a párját, tényleg vele akar lenni, akkor nem fogja elhagyni, bárkivel is fut össze később.

2011. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, én is azok között voltam, akik azt írták, nem lehet megígérni az örökkét.


Szerintem tényleg nem lehet, amivel nem azt akarom mondani, hogy ilyen nincs. Persze hogy vannak, akik együtt maradnak szeretetben, és sose hagyják el egymást. A saját nagyszüleim is, szóval még minta is áll előttem. Ez gyönyörű és szívből örülök annak, ha ez egy párnak sikerül.


Én azért nem hiszek mégsem abban, hogy ezt valóban meg lehet ígérni, mert abban lehetsz talán biztos, hogy aki ma vagy, az mindig szeretni fogja azt, aki a párod ma, de sok-sok év, sőt évtized alatt megváltozhatnak az emberek annyira, hogy már ne illjenek össze. És -- szigorúan szerintem -- ilyenkor a kommunkikáció és az őszinte jóakarat és igyekezet sem változtat vissza a korábbi önmagaddá. Különösen igaz ez egy nagyon fiatal pár esetén (csak sejtem, hogy a kérdező és a barátja azok). Ők még nagyon sokat változhatnak.

Én nem is arra gondoltam, hogy valaki más miatt érhet véget a kapcsolat, hanem hogy az múlhat el, változhat meg, ami összetartja a két embert.


Kedves kérdező, ne ijedj meg mindettől, ha szerelmes vagy, építsd a kapcsolatodat mindenképpen úgy, mintha örökké tartana, az ígéret nélkül is. :)

2011. márc. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!