Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Pedig azt mondja szeret.

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a párommal. Külföldön dolgozik és ritkán látom. A legjobb barátja az exe, 15 éve ismerik egymást de 10 éve vége. Kulcsa van a kinti munka miatt a lakásához h ránézzen. Néha úgy érzem fontosabb neki ő mint én. Pl egyik kedden jött haza és akkor látni akart. Úgy volt h jó de közbejött vmi és leb@szott h miattam jött haza. Jó mégis taliztunk. Szerdán miatta nem, de persze nem mondtam egy szót se. Ugy volt h 7végén ott alszok de nem tudtam melyik nap. Neki nnem volt jó a péntek mert szombat reggel korán az exével talizott. Miattam nem kelne ilyen korán. Végülis szombat lett belőle. Véletlenül megtudtam a kapu kódot mert kiírta mivel nem nyomta meg a kulcsot. Leb@szott h miért jegyeztem meg. Holott ősszel összeköltöznénk!!! Szombat este kint ragadtam mert lementem sétálni de nem volt jó a kaputelefon. Az ajtó kódját meg nem tudtam. Minusz 4 fokban fagyoskodtam és sétáltam egy nyilvános telefonhoz 20 percet. Még mindig nem akarta elmondani a kódot mondván h ne menjek oda mikor nincs ott!!! Minek mennék ne nézzen hülyének vagy ennyire nem bízik bennem? Később csak elmondta. Azt mondja én vagyok neki a legfontosabb de akkor miért csinálta ezt? Az exe fontosabb lenne? Nagyon hideg volt azon a 7en, eszébe nem jutott volna hazavinni, mikor megkértem is csak a buszig vitt. Másnap siettem haza de akkor is csak a buszig vitt mert utána talizott az exével. Mikor mondtam neki h elvihetett volna mivel a buszon huzat volt az autópályán azt mondta úgyis hozzá vagyok szokva a buszozáshoz. Miért ilyen gerinctelen?
2011. márc. 16. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy nem csal meg? :S ez elég durva.
2011. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem semmi sztori!

Szerintem hagyd a fenébe azt a palit, tuti, hogy viszonya van még az exével, ha neki fontosabb egy "barát", vagyis az exe, akkor miért vele van és miért nem veled mikor tudna? Szerintem egyértelmű a dolog.

2011. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
haggyad,,, nekem is ez volt:S:S csak bnőmmel ccsalt meg :S:S találkoztak... őt meghivta moziba... és azt mondta csak haverok.......... én amikor menni akartam nem jött velem csak a szex érdekelte bezzeg bbnőmmel tudod kedvesen beszélni :S velem nem:S:S:S (15/L)
2011. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igazad van elég gerinctelen...Szerintem nem érdemel meg téged....Beszélj vele s ha továbra sem változik hát szakíts majdcsak helyreugrik az esze....
2011. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele nagyjából, a buszos beszólásért elnézést kért, de azt mondta h nem kértem meg h vigyen el:/ A kódosra azt mondja új helyzet volt és gondolkodnia kellett, mikor rákérdeztem hogy min azt mondta nem tudja, csak volt benne hirtelen valami... Azt mondja ne ezzel foglalkozzak mert elmondta... Igaz lehet hogy nem gondolt semmire vagy nem akarja kimondani hogy nem bízik bennem? Egész éjjel nem aludtam pedig több hetes dolog. (szó szerint nem aludtam, reggel 8kor sikerült lefeküdnöm) Tényleg felejtsem el a dolgot? De hogyan lehetne elfelejteni hogy a párom ezt csinálta és ilyen bunkó?
2011. márc. 20. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!