Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Koraszülött voltam, és ezért csontnövési rendellenességem és calcium hiányom volt, és ezért a 4 szemfogam tejfog, és nem nő helyette csont fog, és a calcium hiány miatt az egyik szemfogam megfeketedett, de nincs szájszagom miatta, meg semmi gond nicsn vele, csak az a baj, hogy fekete.
2011. márc. 16. 19:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, és az orvos azt mondta, hogy nem lenne jó rá koronát tenni, mivel akkor elkezdene romlani miatta és szájszagom lenne, meg a mellete lévő fog is elkezdene romlani miatta.
2011. márc. 16. 19:52
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez sajnos elég gáz :( Hát nem tudom, engem valamilyen szinten zavarna az elején h huhh miért fekete tuti rohad... de így nem biztos . de ez elég húzós kérdés így számomra. Viszont ha ismerném a belsőd és tudnám h rohadt jó fej vagy akkor lehet nem :)
2011. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

hàt én eleve megcsinàltattam volna..szàjszag ellen a fogmosàs remek praktika :)


inkàbb 4 müfog mint egy fekete...bocsi :/ de ez van

2011. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én lány vagyok,és iszonyat rosszak a fogaim.nekem az összes elkezdett feketedni,és a tövénél letöredezni.ez nálam öröklött dolog.sajnos ahhoz kellene kb 300 ezer foriknt h az összeset megcsináltassam.és mivel egyedülálló anyuka vagyok így nem tudok ennyi pénzt összespórolni.és ez eddig nem zavarta egyik pasimat sem.szerencsére.
2011. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
19:58 Mondom, hogy NINCS SZÁJSZAGOM, és nem is rohad a fogam, ez az elszíneződés egészen másra vezethető vissza, semmi köze a fogmosás hiányának. :)
2011. márc. 16. 20:36
 6/17 anonim válasza:
Szerintem ha valakinek, aki szeretne veled lenni elmondod, hogy miért van ez és ő meg is érti, akkor nem kell szégyellned. Sajnos ez van, nem nagyon tudsz ellene tenni semmit. Fogadjanak el így, bár sajna első látásra látható.Szerintem ne zavarjon ez téged és mást sem fog. :)
2011. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ha kihúzatod és úgy rakatsz új fogat a helyére nem fog rohadni. biztos drága utána kell nézni, de kezdj el spórolni rá. nekem nagyon fontosak pl a fogak. mindenkit támogatok aki a fogait ápolja és szépíti, legyen az fogszabályozó vagy bármi. gondolj a jövődre, egy szép mosollyal sokmindent el lehet érni az életben :)
2011. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És az zavarna titeket, hogy 10 cm csak a farkam mérete?
2011. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. Pláne, hogy nem is tehetsz róla. Hány éves vagy?
2011. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18/F, de azt csak hülyeségből irtam, nem 10 cm, hanem 18,5 :))
2011. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!