Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex elengedése lélekben. Valami jó recept?

Figyelt kérdés
Ha évek után is fáj... Ha csak rá gondolsz... Másokat hozzá hasonlítod? Mit kell csinálni, hogy lezárd és azt mond, hogy már nem fáj?
2011. márc. 16. 19:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

És mi van ha kellően antiszociális vagy ahhoz, hogy ne is legyenek barátaid? Na mindegy, ez off, nem ez volt a kérdés.

Az a baj, hogy személy szerint meg vagyok győződve róla, hogy

1: összetartozunk

2: ilyen szerelemből nem jár több, csak 1. nagy szerencsével esetleg 2. Nálam 2 pipálva...


Állítólag egyszerűen meg kell tanulni boldognak lenni egyedül. A hogyan soha senki nem írja le. :(

2011. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
a hogyant*
2011. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ez sajnos ilyen, bár neked jobban kéne tudnod, egy 10essel tapasztaltabb vagy :D


El kell felejtened, de az a baj, hogy pont ezért nem tudod mert ezen jár az agyad, görcsösen el akarod engedni az érzést, és annál kevésbé fog menni.. Csinálj valami olyat amibe beleéled magad, é addig sem rá gondolsz de TÉNYLEG NE!

2011. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Űzz valamit, amiben sikeres vagy, és ez boldoggá fog tenni! Sportolj valamit, ott is meg ismerhetsz remek embereket, nagymértékben kiszűri a gyökereket.. Nem sok ember jár el manapság sportolni..
2011. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hát igen... Csak máshogy jár a férfiak és a nők agya... Vagy csak én vagyok külön egyed :) De örülök, hogy 16 évesen ilyen érett a gondolkodásod. Ez ritka!
2011. márc. 16. 20:11
 26/29 anonim ***** válasza:
Egy kis szex:D
2011. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mégsem vagyok jó senkinek, mert nem igny a lányoknál hogy éretten gondolkozzak, meg esetleg tudjam hogy éppen mit csinálok, hanem az a lényeg h pfu milyen überhelyes (egyébként szerintem nem vagyok csúnya sem.) és lehetőleg minél hamarabb lefektesse..

Bár ez már nagyon off..


Lényg hogy ki kell verned a fejedből legalább annyira, hogy új kapcsolatot tudj kezdeni.

2011. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Sajna a te korosztályod elég gáz... nem csodálom, hogy nem találsz... De van kivétel. Őt kell megtalálni.
2011. márc. 16. 20:19
 29/29 anonim ***** válasza:
Volt is.. Akinek talán fontos volt ez is, és ezért érzem nagyon úgy hogy talán sosem találok hozzá foghatót :(((
2011. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!