Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex elengedése lélekben. Valami jó recept?

Figyelt kérdés
Ha évek után is fáj... Ha csak rá gondolsz... Másokat hozzá hasonlítod? Mit kell csinálni, hogy lezárd és azt mond, hogy már nem fáj?
2011. márc. 16. 19:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú, a lányok (szerintem) nagyon hamar kitörlik a szívükből azt, akit egykor "szerettek"... :(((
2011. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

" Szépen sorban írd le ezeket egy papírra, éld át őket utoljára, majd tépd szét a papírt és enged el az elmúlt kapcsolatodat."


Az még hagyján, hogy felvágom az ereim közben, de mégis honnan vette aki ezt írta, hogy ez ilyen egyszerű??? Ha ilyen egyszerű lenne, papír sem kellene, lista sem kellene, csak elengednéd és szia.

Az első ponttal meg mi a baj? Én pl. nem tudom a rosszakat sorolni, mert nem igazán van. Tudok áradozni órákig. De nem szoktam.


"Ha ezeket végiggondolod és szívből teszed, akkor elkezdesz egyfajta hálát érezni azért, hogy ő veled volt. Történhetett bármi egészen biztos, hogy más ember lettél attól, hogy együtt voltatok. Köszönd meg magadban neki, hogy veled töltötte ezt az időt, aztán fogadd el hogy lejárt a kapcsolatotok ideje. "


A hála megvan, más ember lettem, valóban. Megköszöntem neki (magamban is és valóban neki is), hogy velem volt, és..... és nem, nem tudom elfogadni.


Ki írta ezt a "cikket"??? Ez sem volt még szerelmes az életben soha!

2011. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

19:34

Na! Ez nem igaz! Rám nem!

2011. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Sajnos lány vagyok, bár fiú lennék... és nem is vagyok "fiatal"... 26... És mit érek vele...

6 év elég sok... Én is pont így érzek, ahogy te. Egy szemét volt, még sincs hozzá fogható. Csak nem értem, hogy miért???? Pedig tiszta szívemből gyűlölöm.

2011. márc. 16. 19:37
 15/29 anonim ***** válasza:
Sajnos elég korán megtapasztaltam mit érzel te most, 10évvel elöttem, valahogy mindig az elérhetetlenre vágyunk. Ott érzel csak kihívást, kőzdelmet egy célért, és nagyon nehéz elismerni, hogy veszítesz..
2011. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Egyetlen megoldást látok, Jack Dannielsbarátod segít tisztán gondolkodni.


Napi terápiára javasonám, hogy jéárj sokat össze a barátaiddal, érezzétek jólmagatokat, és egy idő után elmúlik a hiányérzeted.. Járjatok el sétálni, moziba, sportolni vagy bármit, lényeg hogy lekötsd magad, addig sem rá gondolsz, és mire emegint eszedbe jut, úgy tudsz rá godolni, mint al leted egy lezárt, ám ugyanakkor gyönyörű korszakára..

2011. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Egy év alatt sok mindent kipróbáltam, hidd el. Mindenféle jó kis praktikát... Rengeteg új embert ismertem meg, összejárok a barátnőimmel, gyakrabban mozdulok ki, mint életemben bármikor. Mégis jár az agyam amikor egyedül vagyok. Ahogy Charlie mondaná: Ember, nem ez a baj, belül van a zűrzavar!
2011. márc. 16. 19:49
 18/29 anonim ***** válasza:
Általában addig jár a fejedben, amíg nem lesz másik, csak le kell csökkentened a hiányát addig, hogy úgy látsd érdemes belevágni egy új kapcsolatba..
2011. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Egy kis szex?:)
2011. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
És az miért van, hogy az zavar, hogy mással boldog, utazgat stb. Miért fáj az nekem? Mi közöm hozzá? Éli az életét. Mi nem voltunk boldogok... Nem is lennénk soha... Még is fáj, hogy nem velem boldog. Akkora nyomorult érzés.
2011. márc. 16. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!