Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex elengedése lélekben. Valami jó recept?

Figyelt kérdés
Ha évek után is fáj... Ha csak rá gondolsz... Másokat hozzá hasonlítod? Mit kell csinálni, hogy lezárd és azt mond, hogy már nem fáj?
2011. márc. 16. 19:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy másik.. aki jobb a szemedben..
2011. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Ezzel én is bajban vagyok :/
2011. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Miért, lehet? :(
2011. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem csak én vagyok nagy pácban...

Itt: [link]


van jó ötlet, de megcsinálni sokkal nehezebb.

2011. márc. 16. 19:28
 5/29 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten, a szíved mélyén mindig ott marad..

3 évvel idősebb barátnőmmel szakítottam úgy egy hete, és komolyan úgy érzem hogy sose lesz senkim aki hozzá fogható, akármilyen is volt..

2011. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
A Linkkel kapcsolatban annyit mondanék, hogy ha fölírod egy papírra mind azt a jót amit közösen átéltetek, és újra átéled kb oda fogsz kijukadni hogy elbőgöd magad, vagy fölhívod hogy gyere már vissza..
2011. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Akkor még az elején vagy... 1 hét, 1 hónap, fél év még semmi. De én már 1 éven is túl vagyok és az már elég gáz. Félek, hogy benne ragadok... Ez már nem normális...
2011. márc. 16. 19:31
 8/29 anonim ***** válasza:
Mint a főnix madár. Beledöglesz, és majd hamvaidból feltámadsz. Más megoldást nem tudok.
2011. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Egy kis alkalmi sex...főleg ha lány vagy:D
2011. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19:32 vagyok. 6 év után... Olyan nincs még egy, mint ő volt, így nem is kell más. Ő meg egy hazug dög volt, úgyhogy pláne. Viszont amikor minden szép volt... :) Elfelejteni nem lehet soha!
2011. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!