Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítani akar?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt.De mostanába nagyon sokat veszekszünk.

Amikor lennalszok nála mostanába hazudozik és kifogásokat talál,hogy elmehessen otthonról(persze engem otthon hagy).Tegnap este aztmondta kimegy a ház elé cigizni de a cigizéséből 2 óra hossza lett és azt se tudom hol volt ezidáig.Elegem van,hogy állandóan elmegy otthonról amikor hozzá megyek.És ma reggel csak ugy semmi előzmény nélkül megkérdezte,hogy nem-e unom mert akkor szakitsunk.(állitólag az látszik rajtam,hogy én már meguntam őt)


2011. márc. 16. 16:04
 1/7 anonim válasza:

én már rég szakítottam volna a helyedben.

amúgy ezek egyértelmű jelek.

2011. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyértelmű. Már menne másfelé, csak nem meri kimondani, hogy vége. Én nem várnám meg a helyedben, hogy mástól halljam vissza, hogy van már neki más. És biztos lehetsz benne, hogy már van egy harmadik a dologban.
2011. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezz rá h szakitani akar-e? és ha azt mondja igen akkor mond meg neki h szakitasz ha viszont visszakérdezz h te akarsz? akkor mondmeg amit érzel iránta ha szereted mond h nem ha ha nem szereted mond h igen és ha meg nem akar szakitanni akkor beszéljétek meg hogy mit is szeretnétek
2011. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek után nincs miről beszélni...egyértelmű jelek,hogy véget akar vetni ennek a kapcsolatnak.

Egyébként szerintem te szakíts vele,ne fordítva. Mert ne haragudj,de hol szép dolog az,hogy a csaj (jelen esetben te) elmegy a párjához,ő meg ott hagyja őt,órákra,ráadásul még meg sem mondja,hol volt.

Elég nagy bunkó a te párod,már ne is haragudj....

Ezt nem szabadna egy nővel csinálni... HAGYD OTT!

2011. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én észre vettem,hogy megváltozott és szerintem ő un engem azért kérdezte ezt tőlem.(szterintem)

Aztmondja,hogy szeret, de szerintem fél kimondani,hogy már nem kellek neki.

2011. márc. 16. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem hanyagold egy kicsit,ne is keresd.akkor majd rájön h kellesz e neki vagy sem.pár napig neten se beszélj vele.sehogy.tűnj el pár nara h ne is tudjon rólad semmit.ez hatni fog ha még érez irántad valamit.
2011. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy csak fél szakítani.
2011. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!