Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett anyagias, pénzimádó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett anyagias, pénzimádó plázacica az össze lányból?

Figyelt kérdés
Úgy látom,minden lány ilyen. Nincs egy normális sem.
2011. márc. 16. 14:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Megnéztem az első pár másodpercet. Semmi értelme :S
2011. márc. 22. 11:53
 42/51 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:52


ez baromi jó kis videó :) elgondolkodtató! :D

2011. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Fenét. Az első pár másodperc alapján értelmetlen valami.
2011. márc. 22. 12:55
 44/51 anonim ***** válasza:

Tényleg,néha csak a bátorság hiányzik és minden klappolna:) Cicege Te felvidítottad a napomat!:)

jó videó,szép zenével.

2011. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
Bátorság. Jó volna,ha volna. De nincs! Kimaradt belőlem.
2011. márc. 22. 13:20
 46/51 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kicsit mintha ellentmondásos lennél. Egyszer az a bajod, hogy a csajok érdekhajhászok, nem a belső értéket keresik, tehát felületesek, közben te magad is ilyen vagy még egy videóval szemben is, nemhogy az emberekkel.

Lehet, hogy hiányzik belőled a bátorság, de valami túlteng benned, és ez nagyon visszataszító lehet. Ez a valami az önsajnálat. Amíg ezt nem próbálod meg levetkőzni, addig képtelen vagy megváltozni. Csak ismételni tudom magamat: az élet egy svédasztal, mindenki azt vesz róla, amit akar... igaz sokan vannak, akik mindig olyasmit akarnak, amit nem szeretnek, és aztán meg nyafognak. A nyafizós, önsajnálkozós, mogorva, emberek valóban kevésbé vonzóak, azokban valóban csak a pénz lehet a vonzerő. Te milyen vagy? És milyen akarsz lenni!?

Tessék megváltozni, mert azon kapod magad hogy vénségedre csak a tévé lesz az egyetlen társad!

Hány éves vagy? Soha sincs késő, de minden nappal egyre szegényebb leszel, és egyre inkább nehezebben változol.

Ha kell, kérj szakembertől segítséget.

2011. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
24 vagyok. Nem megyek agytúrkászhoz. Ilyen pitiáner kis problémával nem fogok szaladgálni dokihoz. Inkább elfoglalom magam. Nyelvet gyakorlok,zenét szerkesztek,ilyesmi. Aztán majd lesz valami. A lényeg,hogy eltereljem a figyelmemet. Ezt mondták nekerm legalábbis.
2011. márc. 23. 11:52
 48/51 A kérdező kommentje:
Mgenéztem azt a videót. Az fogott,meg,mikor a lány miket gondolt magáról,és a srác mit gondolt róla.
2011. márc. 23. 12:37
 49/51 anonim ***** válasza:

Ez nem korkérdés. A problémát lehet elbagatellizálni, szőnyeg alá seperni, de ettől még nem oldódik meg.

Nem azt mondtam, klinikai eset, vagy hülye vagy... sem azt, hogy zárt osztályba kell utaltatnod magad, csak azt, hogy segítséget kell kérned talán.

Nem feltétlenül orvos tud segíteni, vannak más módszerek is, amik az önismeretet, és az önbizalmat fejlesztik.

A zeneszerkesztésbe merülni kétségtelenül jobb mint alkoholba fojtani a bánatot, de egyik sem megoldás. Ahogy Csernus mondta: csak az a különbség, hogy nem lesz büdös a leheleted.

2011. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
Mindegy. Kezdek magammal valamit. Annyit már elértem,hogy tudok örülni pl. a jó időnek.A semminél jobb.
2011. márc. 24. 11:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!