Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett anyagias, pénzimádó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett anyagias, pénzimádó plázacica az össze lányból?

Figyelt kérdés
Úgy látom,minden lány ilyen. Nincs egy normális sem.
2011. márc. 16. 14:35
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

LOL

Szegény kérdező!

A pasim elég csóró mégis szeretem, plázába 2 évente 1x járok mozizni.

Sajnálom ,hogy neked csak a csinibabák jutnak, de ha körül néznél a világban akkor láthatnád, hogy itt nem merül ki a felhozatal!


21/L

Good luck friend!

2011. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Nekem semmilyen nem jut. Épp ez a baj.
2011. márc. 21. 13:07
 33/51 A kérdező kommentje:
Azért nem kellene álszenteskedni.
2011. márc. 21. 13:09
 34/51 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nagyon érdekes:D múltkor találtam ezt

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__16258..

Most akkor azok vagy nem azok?:D

2011. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

Fúhh,pesti vagyok és nem vagyok plázacica,nem köt le a vásárlás ,hogy minden nap azt csináljam és fárasztó is maikor például barátnőm venni akar vmit randira és vele kell koslatnom :S

Te most nagyon le vagy törve,jön a nyár hajrá csajkeresésre fel :)

19L

2011. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Igyekszem. Ha sikerül,akkor lesz.
2011. márc. 21. 13:36
 37/51 anonim ***** válasza:

Téged nagy csalódás érhetett, tudom, volt ilyen pasival randim......már ez első szava ilyen anyagi problémázás volt, a valódi ok: a saját kisebbrendűségi komplexusa.

Azt képelte, egy nőt csak a pénzzel lehet igazán megfogni, hát tévedett.....nekem volt gazdag hapsim is, akit otthagytam, mert a mentalitásával voltak problémák....

de az is igaz, az se jó, ha annyira nincs pénze, hogy a nőnek kell eltartani vagy fizetni a kaját, ilyen kapcsolatom is volt.....


Próbáld meg az arany középutat észrevenni és ezen járni, a boldogsághoz csak így juthatsz el.....a pénz is fontos, de nem minden, valahol középen fekszik az igazság.....

2011. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
na,jah.
2011. márc. 21. 13:58
 39/51 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én is úgy vélem, hogy a "hiba" (már ha annak lehet nevezni) a te készülékedben van. Hogy a hasonlatot kifejtsem, rengeteg féle lány van, különleges, közönséges, erről rengetegen írtak. Szóval sok adás közül azt hallgatod, amelyikre rá vagy hangolva. Az önbeteljesítő jóslatok nem visznek előre. Ha elkerülöd a lányokat, mint írtad, ne csodálkozz, hogy savanyú és magányos maradsz. Bizony barátban csalódni nem szégyen, de barátban nem bízni igen. Tapasztalás, önbizalom, és kitartás! Ha szereted magad, akkor tudsz másokat is szeretni. Akkor találod meg azokat, akik pénz helyett többre értékelik a szeretetet. Sok sikert, és boldog életet!

Kedvenc kisfilmemet küldöm neked:

http://www.youtube.com/watch?v=r9OQNsx51Uc

2011. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

"Hat ne is hidd el, mert nem igy van hanyszor mondjam, hogy en nem vagyok plazacica..:)"

Szívesen leveleznék is veled! :) Kérlek, jelentkezz priviben. :) :)

2011. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!