Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett anyagias, pénzimádó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett anyagias, pénzimádó plázacica az össze lányból?

Figyelt kérdés
Úgy látom,minden lány ilyen. Nincs egy normális sem.
2011. márc. 16. 14:35
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Tök mindegy,hol mozgok. (semmilyenben) Mind ilyen és kész.
2011. márc. 16. 14:59
 12/51 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. nincs is pláza! Itt maximum CBA-cicák lehetnénk. :D
2011. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
CBA-cicák :S Értitek,hogy értem a plázacicát. A sok vásálási mániában szenvedő,mondjuk úgy lányra értendő.
2011. márc. 16. 15:16
 14/51 anonim ***** válasza:
tudod ez a fogyasztói társadalom,,meg az emberek egymást fogyasztják,meg magukat(slimexpo)
2011. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
De nem akarom elhinni,hogy nincs egy normális csajszi a sok ............... között.
2011. márc. 16. 15:28
 16/51 anonim ***** válasza:
Hat ne is hidd el, mert nem igy van hanyszor mondjam, hogy en nem vagyok plazacica..:)
2011. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok pláza cica.

De jón nézek ki, csinosan öltözök stb. De sosem vártam el azt, hogy a pasi fizessen mindent mert akkor azt érezném, hogy megvesz a pasi. És nem azt akarja, hogy a bnője legyek hanem a k.rvája. Így harcolok azért hogy 1x ő fizessen 1x én:)

amúgy meg.minek teszel fel olyan kérdést amire úgyis tudod a választ és hiába mondja a sok válaszoló azt, hogy "fehér" ha te "feketét" mondasz akkor is.

2011. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Ja persze, egyik hozzászóló sem ilyen. Amúgy még a csúnya és a dagadt csajok is ilyenek. Miért ilyen az összes csaj? Jó kérdés, valószínűleg, mert mindenhonnan ezt sulykoljak az emberbe, hogy csak akkor lehetsz sikeres és boldog, ha sok pénzed van és megveszel minden felesleges szart.
2011. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy van ilyen bige,lehet,hogy nincs
2011. márc. 16. 15:55
 20/51 anonim ***** válasza:
Jó is lenne! Bár én már kinőttem a cica korosztályból, túl vagyok a harmincon is. De én is szívesen lennék vásárlási mániás, meg öltözködnék, még alakom is lenne hozzá. De mi csórók vagyunk. Úgyhogy beérem a kínai butikok választékával. Ilyen az élet. :)
2011. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!