Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell szakítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szakítani egy kapcsolatban ha már megszoktuk egymást?

Figyelt kérdés
úgy értem,hogy két ember együtt van már mondjuk 6-7 éve (és még fiatalok 20-21évesek) és hát ugye nincs már szerelem csak kötődés és szeretet. nem értem hogy ha még szereti egymást két ember mért kell szakítani azért mert megszokták egymást? értem én hogy olyan mintha elpazarolta volna az ember az idejét de ha van egy ember akit ilyen sok ideig szeretünk ( és még szeretjük) mért kéne megválni tőle ?
2011. márc. 15. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha úgy érzik hogy nekik ez most nem jó, akkor miért maradjanak együtt? Ha szeretik egymást úgyse szakítanak, ha pedig úgy érzik, másra vágynak minek maradnának együtt.
2011. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Joco901019 ***** válasza:
Én még nem voltam ilyen helyzetben. Amúgy nem kellene emiatt szakítani senkinek se csak az ember mindig vágyik az újra és azért lehet ez a dolog.
2011. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ajjajjajj!


Ez baj látod! Ez a baj az emberekkel , hogy a megszokás miatt együtt akarnak maradni, aztán jön a sírás rívás meg a magány, meg a boldogtalanság!


Arra kell gondolni, hogy az a 6 év vagy akármennyi az szép volt jó volt, de vége és már boldogtalan vagy mert hazudsz ha nem!


Szóval ahhoz h ismét boldog légy megint rá kell lelned!

2011. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én nem érzem így...

Mi elég rég vagyunk együtt a párommal, legalábbis korunkhoz képest. (3,5 év)

Szerintem a megszokást nem kell összekeverni az unalommal. Mi már megszoktuk egymást, de unalomról szó nincs. Jobban kötődöm és ragaszkodom hozza, mint bárkihez. És ezt a biztos kapcsolatot nem rúgnám fel csak egy kalandért...

Nagyon szeretem és hálás vagyok Istennek, hogy van nekem egy ilyen párom, akivel bármit, bármikor megoszthatok. Nem állítom, hogy nem vagyok szerelmes, de a szeretet nálunk már nagyobb...eszembe sem jutna szakítani...

2011. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Panda Péter ***** válasza:
annak is köze lehet hozzá, hogy néhány (nem néhány, sok) lány fejében él egy ilyen álomkép, amit az amerikai romantikus mozik tettek be, hogy létezik élet végéig tartó, végig lángoló szerelem.
2011. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 19 éves vagyok és 3 évig voltam együtt a párommal. nem régen szakítottunk. az utóbbi 1 év csak ez a megszokás volt. énis úgy gondoltam hogy ez az állapot még elviselhető, nem vészes. de amikor a szexre került a sor vagy ajándékot kaptam és egyiknek sem örültem, rájöttem hogy ezt hosszútávon nem birnám. most 1 hónapja van másik barátom és jól érzem magam vele, örülök annak hogy az előző befejeződött. nem vágytam kalandra vagy ilyesmi, csak olyanra aki jobban megbecsül (mert azért voltak problémák is a kapcsolatban)
2011. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SA_milady válasza:
Túl fiatalok vagytok, kell még keresni új tapasztalatokat. Gyerek nincs, ilyen korban őrültség összeházasodni. Ráértek még szeretettel szeretni...
2011. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Moszuke ***** válasza:

majdnem írtam pár soros oltást, de az utsó hozzászóló

*Ráértek még szeretettel szeretni...*

része visszafogott:)

ha már látom, hogy más is tisztán lát rajtam kívül akkor nincs kedvem fejet tágítani:)

2011. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!