Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom a volt barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a volt barátom. Mit csináljak? Ő szakított velem fél éve.

Figyelt kérdés
Már nem szeret. Én meg azóta úgy érzem, sosem fogok már mosolyogni.
2011. márc. 15. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hmm...kérdező, kivitelezzük a 2. hsz-ben leírt dolgot? ( csak cigi nélkül, nem dohányzom:) )
2011. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
lassan 1éve én dobtam exem de nem jókedvemből hameg mert egyéb okok miatt rákényszerültem és mái napig emésztem magam emiatt mert még mindig szeretem pedig mióta szakitottunk nemis találkoztam vele... ezzel megkell tanulni élni, v elmúlik v nem
2011. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
lépj tovább lesznek még 1000 en az életedben.Szereted? majd elmúlik higgy nekem nehéz lesz de elmúlik:)
2011. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
de 8 hónap alatt nem múlt el, sőt egyre erősebb.
2011. júl. 11. 13:12
 15/16 anonim ***** válasza:
mint mondtam tavaj agusztus vége óta nem láttam és február óta nemis beszéltünk (most pénteken irt rám h talizni akar mert jön ebbe a városba) és még így is szeretem (pedig én dobtam és nem jokedvemből), mást nemtudsz, próbálkozol mással v szépen ülsz és vársz... énis próbáltam mással, igy kijelenthetem h nemmegy, pedig nem1emberrel próbáltam már de ha alkalmam van újra próbálkozok, jobbat te se tudsz csinálni..
2011. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ne csináld meg fogod bánni majd emlékez erre az irásra keress olyan embert aki tetszik és legyél sokat a közelébe.
2011. júl. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!