Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem, mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mit csináljak? Tudom, hogy uncsi, de egyszerűen nem tudom, mi legyen!

Figyelt kérdés

A pasim ma reggel szakított velem, ami nagyon meglepett, halál komolyan, nem is gondoltam, hogy ilyen hirtelen lehet ezt, meg különben is minden jó volt, nem értettem... Magam alatt voltam. Dél körül már másik lánnyal láttam.

EZ MILYEN MÁR???

Szörnyű érzés, és nem értem, miért. :(

Ha az a másik lány tetszett neki, akkor talán nem én rontottam el valamit, de az is lehet, hogy igen.

:((((

Nem értem az egészet.

És nem tudom, hogy mit csináljak. :(


2011. ápr. 27. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Törődj bele. Mást nem tehetsz. Ha ilyen gyorsan van másik csaja, akkor ez már előbb is bekövetkezhetett volna. Sajnállak.

Valószínű, hogy kettőtökben volt a "hiba".

2011. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elcsábította az újdonság íze. Mutass neki valami igazán újat. A pasik szeretik a változatosságot. Többet nem tudok mondani, sajnos kevés az infó.
2011. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi... De én tudom, hogy butaság lenne "visszacsábítani". Már ha lehet... Nem szeretnék jobban belebonyolodni. :(

Most tiszta üresnek érzem magam. :(

2011. ápr. 27. 15:43
 4/5 napietus ***** válasza:
el fog múlni, nyugi :) törődj bele, ez van. egy darabig még ilyen hülyén fogod érezni magad, aztán túl leszel rajta. nem dőlt össze a világ :)
2011. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el!Nem érdemelt meg téged.Majd lesz olyan,aki hozzádvaló és megbecsül!23N
2011. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!