Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakított velem, de meg sem mondta, és még csak meg sem magyarázta, miután megtudtam. Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. 23 éves a barátom, és 4 évet voltunk(?) együtt. Soha nem voltam féltékeny, egy teljesen jó kapcsolat volt, elfogadtam ha bulizni akart, és még csak a nyakán sem lógtam, amikor nem akarta. Aztán tegnap mit sem sejtve hazaértem suliból, felmentem közösségi portálra, és annyit láttam, hogy most már nincs kapcsolatban, hanem egyedülálló. Írtam neki, nem reagált, hívtam nem vette fel. Aztán egy óra múlva visszamentem az oldalra, akkor meg már kapcsolatban volt, csak egy másik lány neve volt odaírva. Írtam a lánynak,és visszakaptam egy ilyen levelet, hogy így jártál kisanyám, meg szállj le a pasimról.Amúgy fogalmam sincs ki az a lány, még csak a neve sem volt ismerős. Aztán visszaírt ma hajnalba a barátom, hogy ne haragudj de ennyi. Meg egy szomorú fej. Azóta sem tudom elérni, a miértre választ nem kaptam. Mit csináljak szerintetek? Előre is köszönöm!
2011. jan. 10. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
mekkora idióta.....
2011. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj sajnos ilyen k*cs*g/kkel tele van a világ =/ Nézd az élet jó oldalát..Megszabadultál egy idiótától.Reménykedünk,hogy a következő nem lesz ilyen:)
2011. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

úristen, hát nem irigyellek. Nem értem az embereket. Ennyi tisztesség, becsületesség nincs az emberekben sokszor, hogy élőben megmondja. Fúj, hányni tudnék az ilyentől.


Sajnos nem tudsz mit tenni. Az a baj, ha ezek után esetleg vissza akarna menni hozzá, még lehet hogy menne is neki. Vagy nem? Mert az lenne a helyes döntés, hogy magadban "holttá nyilvánítod". Lehet drasztikus, de ez az ésszerű.


Undorító féreg az ilyen.

2011. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzőkkel.tanultál az esetből, vond le a következtetéseket,és örülj hogy most derült ki, hogy milyen gyáva alak, és nem még ennél is később.


tudom, hogy nagyon nehéz,de az elmondottak alapján nem érdemes se őt, se az új barátnőjét tovább keresned a "miértek" után kutatva,úgysem fogsz tőlük választ kapni.nagyon úgy tűnik nekem, hogy már régóta találkozgatott ezzel a lánnyal,csak nem volt elég tökös, hogy megmondja neked...

2011. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na ez szívás.

Az új csaja is egy ribanc lehet.

Undorító féreg banda.

Te meg remélem találsz egy normális pasit. :)

20/F

2011. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyszerűen visszaélt a bizalmaddal, valszeg megunta a kapcsit, de msba se lett szerelmes, most csak laza életet szeretne, de olyan jellemtelen, és érzéketlen, hogy nem merte elmondani, gondolta ebből rájössz
2011. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!