Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom a volt barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a volt barátom. Mit csináljak? Ő szakított velem fél éve.

Figyelt kérdés
Már nem szeret. Én meg azóta úgy érzem, sosem fogok már mosolyogni.
2011. márc. 15. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Neked semmi bajod nincs csak az hogy már régóta nem szexeltél egy jót!


Ennyi az össz probléma!

2011. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

:D hát persze,nyilván

mi más?

2011. márc. 15. 20:50
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

Ne vedd sértésnek de ezt komolyan értettem!


Egy jó szex, felvezetőnek orállal, mondjuk vedd rá a pasit h csak ő nyaljon ki, aztán egy kiadós dugás, aztán egy kis tekilázás a sráccal, egy cigi, és máris szebben fogod látni az életet!


Magyarul amíg nincs másik pasi ne várd h felejteni tudsz!

2011. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Hogy mit csinálj? Mondjuk LEGYEN ÉLETED! Én is szarul vagyok exem miatt, és??? Akkor most depressziózzak be és sajnáltassam magam? Tessék szépen hobbit találni, barátnőkkel lógni, élni a saját életed. Idővel meg majd felbukkan más, akit szeretni fogsz. És nem, fél év még semmi, főleg ha csak sír a szád, és nem teszel semmit. Az idő önmagában semmire nem megoldás, csak ha ki is használod.
2011. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nem is volt a barátom. Nagyon szerelmes voltam (és még vagyok is, sajnos...) az első pillanattól, ahogy megláttam, együttvoltunk, de nem "nyilvánosan". nem voltunk kimondottan együtt, így szakítani sem tudtunk... simán elhagyott. bár, javára legyen szólva, ő az elején megmondta, hogy szeret engem, csak nem szerelmes. azóta van barátom, de még mindig a szerelmemet látom, ha megcsókol, ad egy puszit, vagy csak megölel. Szóval, az hogy legyen másvalakid, nem megoldás. :/
2011. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem szeret már, nem tudsz csinálni semmit, csak továbblépni. Bocsi, ez az igazság
2011. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szeret, de nem szerelmes.
2011. júl. 10. 21:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Ebben a szituban vagyok, halott ügy. Felejtsd el, lépj tovább. Idővel jön egy sokkal jobb pasi!
2011. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Miért mondod, hogy halott ügy?
2011. júl. 10. 23:00
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert csak barátként szeret, nem erőszakolhatod bele, hogy "már pedig szerelmes legyél!!!"
2011. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!